Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18 éves fiúként 1,5 éves B...

18 éves fiúként 1,5 éves B kategóriájú jogsival el lehet helyezkedni rövid távon (2hónap max) munkára?

Figyelt kérdés
Nem volt még balesetem szerencsére, normálisan megyek,stb. Pizzafutár, vagy hasonló(pl: szállítani valamit kisteherrel) munkára gondolok.Alkalmaznak ilyen rövid időre embereket?
2010. ápr. 8. 17:51
 1/3 omadjoe ***** válasza:
ez pont egy nyári melo ideje. én 18 éves koromban muanyagcikkeket árultam autobol falu/ko/n. pont 2 honapig. tetszett, mert 3 orás meloval megkerestem fater napidiját aki napi 12 orát melozott ugyanazért a pénzért. ez 13 éve volt.
2010. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is nyári melóként gondoltam , csak nemtudom hogy van e ilyen rövid távra kereslet munkáltató részéről?
2010. ápr. 9. 18:07
 3/3 omadjoe ***** válasza:

igen, sztem biztos van. ahol én voltam az is ilyen volt. májustol-szeptember végéig...

helyi hirdetési ujságban akadtam rá véletlenül.

köv. nyáron már hivtak, h. menjek, de akkor már más dolgom volt, igy nem mentem. (pedig nagyon jol nézett ki a fönök huga! 9p. 10-es skalan)

aki keres talál...

2010. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!