Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 6 órás végellenőri munkáért...

6 órás végellenőri munkáért fizetnének havi 120-150e közötti összeget. Átverés?

Figyelt kérdés

Most érettségizek és nyáron szeretnék dolgozni az egyetem megkezdéséig,hogy pénzt gyűjtsek.

Felhívott egy férfi,hogy ő tudna munkát ajánlani.

Végellenőri munkáról volna szó,egy gyár telephelyén kéne a beérkező árukat megszámlálni,hogy megvan-e pontosan.

Ez a férfi azt is mondta,hogy néha adna egy pénzzel teli csomagot,amit el kéne vinni A pontból B-be.

Továbbá mindenképpen kellene csináltatnom egy FHB-s bankszámlát,mert csak így tudnak alkalmazni.

6 órás munka lenne és havi 120-150ezer közötti összeget fizetnének. (Pontos összeget nem mondott)

Sajnos belefutottam már pár átverésbe,szerintetek ez a munka átverés lehet?

Ennyi melóért ennyi fizetés? Nekem furcsa.

Lehet,hogy nem jelentenének be a Nav-nál és így tudnának adni ennyi pénzt?



2016. máj. 12. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

"mindenképpen kellene csináltatnom egy FHB-s bankszámlát,mert csak így tudnak alkalmazni. "

WTF


"néha adna egy pénzzel teli csomagot,amit el kéne vinni A pontból B-be. "

WTF x WTF


100% átverés. Sőt, lehet rosszabb.

2016. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a bruttó. Ami neked ebből marad, az 80 körül van.
2016. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez átverés. Onnan látszik, hogy megmondja, hogy melyik banknál nyiss számlát, ilyet nem lehet.

Ajánl valami viszonylag egyszerűnek tűnő melót az átlagnál picit jobb fizetéssel, hogy becsábítson. Ne dőlj be.

Szerintem ez valami "pénzügyi tanácsadó" ügynök lehet, aki pénzt kap az FHB-tól, hogy ügyfeleket szerezzen nekik.

2016. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!