Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óceánjáró hajóra felvennének...

Óceánjáró hajóra felvennének tetováltan?

Figyelt kérdés
Az ujjamon van egy tetoválás, és mint báros, pincér jelentkeznék a GMShez, felvennének?

2016. máj. 16. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most jön valaki, és azt írja, hogy nem, akkor nem is küldöd el a jelentkezésedet? Meg sem fogod próbálni, ha valaki itt azt mondja, hogy nem? Miért nem küldöd el a jelentkezésedet? Akkor talán az illetékesektől kapnál erre választ.
2016. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, mivel az ujjaid vannak leginkább szem előtt pincérként. Aztán mi van ha a vendég kosznak hiszi/azt gondolja, hogy a tetkó árt a kajának?
2016. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Főnöktől függ, ültem már be olyan étterembe ahol a pincérnek mindkét karja szét volt tetoválva.

Egy próbát megér.

2016. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Két dologtól függ: aki alkalmaz eltűri-e, illetve hogy mi van rádvarrva. Mert mondjuk ha egy horogkereszt akkor nyilván nem vesz fel, de ha mondjuk a kisszerelmed kezdőbetűje akkor az még nyilván nem kizáró ok :)
2016. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a GMS interjukra voltam kiváncsi
2016. máj. 19. 11:48
 6/10 A kérdező kommentje:
hoppá mindkétszer elirtam GMN
2016. máj. 19. 11:49
 7/10 buborékosvíz válasza:
Persze. Főleg ha az ujjadon van. És az AIDA óceánjárón voltam, és az egyik étteremben (Michlein csillagos) a MAGYAR pincérlánynak is volt az ujjain.
2016. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kezdopoziciokban a tetovalas nem megengedett, csak ha jol takarhato. Nekem a lapockamon van egy iranytu, az senkit se zavar. De ugyanez az alkaromon mar kizaro ok.
2016. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,

Egyébként egy bajusz van az ujjamon, és konkréétan koktélozni mennék leginkább hajóra ha felvesznek.

2016. júl. 12. 10:39
 10/10 anonim ***** válasza:

barátnőm tele van tetoválva,igaz nem a karján és lábán,és felvették óceánjáróra,bárosnak ment


(dereka,hasa,háta van tetoválva)

2016. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!