Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunka lehetőségek...

Milyen diákmunka lehetőségek vannak árufeltöltésen kívül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehet menni árufeltöltőnek a Tescoba, de az nagyon unalmas.


Úgy általánosságban milyen lehetőségek vannak még...? Gyakorlatilag bármit írhattok, mert valószínűleg van a környéken.


Esetleg olyan meló, ahova angoltudás is kell, picit több pénzért..? :DD


Mert így belegondolva hogy kap az ember 80-90 ezret úgy hogy heti öt napot melózik, hát az elég kevés.


Esetleg építőiparban, feltételezem feketén, többet fizetnek? Napi 6-7 ezer?



2016. máj. 17. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Diákmunkát nehezen kapsz ha nem tudod megnézni a diákszövetkezetek honlapját.
2016. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lusta vagyok.
2016. máj. 17. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha lusta vagy akkor nem fogsz munkát találni.
2016. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igaz XD
2016. máj. 17. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahha, és egy lusta embernek fizessenek havi 80-nál többet? Hmmm...


Amúgy Metro újság osztása, fagyizó, Balaton tárt karokkal várja a diákokat. Hogy mennyiért, azt nem tudom...

2016. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Esetleg építőiparban, feltételezem feketén, többet fizetnek?"


Ezt komolyan gondolod?

Ha elmész feketén dolgozni, akkor

1- megbukhatsz (adócsalással)

2.- azt kockáztatod, hogy esetleg ki sem fizetnek, hiszen nem vagy bejelentve, nincs szerződésed, még azt is letagadják, hogy ott voltál. Akkor mit csinálsz? Szerinted megéri? (nem légből kaptam, itt írta egy diák)

2016. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Adminisztratív munka, forgalomszámlálás, úszómester "segéd", rendezvényeken pakolóember, leltáros, stb...


Egyébként ezekben a diákmunkás irodákban, szövetkezetekben eszméletlen alattomos emberek dolgoznak, én utálom őket. Ha csak nyáron akarsz dolgozni és már elmúltál 18 akkor vállalj el "rendes" melót, én is így tettem. Ha tudsz menni építőiparba amit írtál, akkor menj oda. 8-10 órára egy nap kb. 5öst szoktak fizetni a segédmunkásoknak, de ezt hely válogatja, lehet kifogsz egy olyan vállalkozót aki többet. Hajrá

2016. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy sajnos nem a 80as években élünk, hogy az angoltudás több pénzt jelent:D Már bocs, de ez már nem számít előnynek, gyakorlatilag már a diákok nagy része beszél angolul. Ez már inkább alap. Ha tudnál mellé ugyanolyan jól németet vagy esetleg oroszt, azt már lennének helyek ahol tudnád kamatoztatni, de azt se főként diákmunkán.
2016. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bocs utolsó, de a nyolcvanas években hova kellett az angol? :D


A Balatonra a keletnémet turistákhoz? XD

De komolyan.

2016. máj. 18. 17:50
 10/10 A kérdező kommentje:

Am igaz amit mondasz, belegondolva sehova nem kell angoltudás diákmunkához, egy két helyet kivéve.


A fontossága, kelendősége szerintem a kilencvenes években lehetett, bár részletkérdés, nem fontos. :'D

2016. máj. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!