Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehet a megítélése a...

Milyen lehet a megítélése a magyaroknak Olaszországban? Ti kimennétek odadolgozni 3-szor annyi pénzért?

Figyelt kérdés
logisztikus vagyok, 28 évesen 4 év munkaviszonnyal most 350 ezer Ft a nettó bérem Szombathelyen. most kaptam egy ajánlatot egyik beszállítónktól, ahol szinte ugyanezért a munkáért 3500 eurót keresnék nettóban. annyi a bibi, hogy a munkavégzés helye: Udine lenne. de még kocsival a hétvégi hazajrás is beleférne, erősen gondolkodom. szerintetek?

2016. máj. 20. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszelsz olaszul?
2016. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szombathely-Udine nem távolság. Olaszország nem olcsó,de ennyi pénzért mennék.
2016. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
olaszt fél éve tanulom, valamennyi megy már, de kellene 1-2 év. angol-német az perfekt - az a munkához elég lenne. van olyan aki kint él?
2016. máj. 21. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapból a magyaroknak sehol nincs jóhírük, mert nem összetartó nép, mindig a széthúzás, a másikkal való kitolás a cél, ezt tapasztalatból mondom, amikor hajón dolgoztam Amerikába, volt 3 magyar velünk, az egyik ha többet keresett mint a másik, akkor képesek voltak vagy ellopni tőle a pénzt, vagy valami kért csinálni, amiért a másiknak fizetni kellet, csesztették egymást, ahlyett, hogy segítettek volna egymáson. Nem minden magyarra igaz ez, de nagyon sokra igen.


Amúgy tényleg nem távolság Udine, szóval szerintem hajrá!

2016. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem úgy döntöttél,hogy elvállaltad:) Én nagyon irigyellek egy ilyen lehetőségért! Max.2-3 évet lehúzol ott és akkor is hazajöhetsz.
2016. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem volt annyi esze és elválalta annó, amikor kitette a kérdést, és haza sem jött, max. nyaralni/látógatóba :-)
2023. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!