Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek lehetnék nő...

Zsuzsi94 kérdése:

Szerintetek lehetnék nő létemre: villanyszerelő, gázszerelő, vízvezetékszerelő, ács vagy, bádogos?

Figyelt kérdés
:D véleményeket kérek!:p 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2016. máj. 23. 09:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
persze. csak nem egyszerű, ahogy semmi sem az.
2016. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valaki szerint lehetetleen!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2016. máj. 23. 09:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan nő ismerősöm, aki kőműves volt :-)
2016. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen, lehetsz, feltéve, hogy megkomolyodsz, és nem pakolod tele a két szavas írásaidat nyolcsornyi smiley-val teljesen feleslegesen és idegesítően...


Szedd már össze magad, és írj rendesen, ha kérdésed van! Ez itt nem a tinilánykák klubja, és nem is a barátnőiddel chatelsz épp!

2016. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz ha megfelelsz az alkalmassági vizsgálaton... De arra készülj fel nőként többet elvárnak majd tőled mint a fiúktól, megy majd a szekálás, állandóan a próbára tevés,hogy állod a sarat.. Lesz olyan tanár aki lehet nem fog bírni téged mert nem tudja elviselni ha egy nő van a szakmában... Emelett készülj fel,hogy gyakorlati céget is nehezen találsz majd mert nő vagy... Ha elvégzed a szakmát nem biztos,hogy fel is vesznek abban a szakmában mert nő vagy... Üdv egy asztalos lánytól! Aki volt már elektronikai műszerész is.....
2016. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Miért nem lehetnél? Olyan lányt ismerek hogy autószerelő akar lenni. Ha teszel érte valamit lehetsz bármi.
2016. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, de ugye tudod, hogy onnantól nincs műkörömmel picsogás, meg ezek azért fizikai megterheléssel járó munkák, még ha úgy tűnik, hogy annyira nagyon nem is, mint mondjuk egy kőművesnél.
2016. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
49%
Igen, de csak ha szülsz közben gyerekeket! (Ironizáltam!)
2016. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én villanyszerelő szakra jarok és van lány osztálytársam szóval lehetsz villany szerelő
2016. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez semleges, mert nem mindegy a személyiséged, a testalkatod!


Nálunk a cégnél volt tanulólány, autószerelő gyakorlaton. Hát, nem tudom, nem volt oda való. Egyrészt nekem fárasztó napi 8 órában, hogy állandóan mindenki azt hajtogatta a háta mögött, hogy ki és hogyan dugná meg. Egyébként nem sokan voltak a korosztályunkban (ő 18 volt, én pár évvel idősebb), nálam be is próbálkozott, de totál leszrtam, nincs szükségem autószerelő csajra. Csajos csaj kell, nem férfias. Egyébként teherautó részlegen vagyok, akart nekem segíteni, de ugyan mit tud segíteni az 50 kilójával? Egy kerék leszedést nem tudtam rábízni, egy nyerges szerelvénynél mázsás kerekekről van szó, nem 10 kilósról. Megfelelő emelőgépek nélkül kínlódás még nekem is.


Egyébként számomra nem ellenfél senki a szakmában, akár férfi, akár nő. Nem versengek, ez nem arról szól.


A másik véglet, hogy van egy másik kamionszerviz a városban, ahol van egy igazi, szakmába való, tenyerestalpas 30 -as szerelőcsaj. Önállóan tud dolgozni, tudja mit csinál és azt magabiztosan, és megbízhatóan. Nem okoz gondot neki egy vízpumpacsere a Mercedes Ategon, vagy a kerékszerelés a nyergesen, és egyedül kimenni az autópályára kamiont menteni a kamionmentővel. A csaj súlya egyébként kb. 100-120kg biztos van, de nem csupahály, hanem izmos. A munkától izmos. Ez a nem mindegy.

2016. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!