Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Tescoban, Mekibe vagy egyéb...

A Tescoban, Mekibe vagy egyéb ilyen diákmunka helyeken hogy van a beosztás?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyáron, valami diákmunkát vállalni, mindegy milyen műszakba, de csak Hétfőtől Péntekig tudnék, dolgozni, aki esetleg dolgozott már ilyen, helyen vagy bárhol vállalt már diákmunkát ezt így lehet mondani?

Sok hirdetésben olvasom, hogy min heti 3 nap vállalása kötelező, vagy legalább 20 óra kötelező, ezeket tudom úgy kérni hogy csak hétköznap legyen?



2016. máj. 23. 10:37
 1/3 anonim válasza:
biztos vagyok benne, hogy meg tudod beszélni velük, csak van valaki aki ráér hétvégén is, elég sokan dolgoznak az ilyen helyeken:)
2016. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mekiben 18 év alatt minimum 4 maximum 8 órát dolgozhatsz egy nap. Ha elmúltál 18 akkor ez lehet 12óra is akár egy nap. Elvileg 20óra lenne a minimum, de nekem például csomószor volt hogy ennyit se jöttem egy héten. De szerintem ez a 20óra/hét egyáltalán nem vészes nyáron, én suli mellett is ennyit jöttem általában. Amúgy meg rugalmasak beosztásügyileg, nyugodtan megbeszélheted hogy neked mikor jó és akkor úgy írnak be. Diákmunkásként ezt megteheted, persze nem nézik jó szemmel ha nem jársz be melozni :P
2016. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én bejárnék ha megbeszélem velük, akkor ott vagyok, csak azt nem tudtam lehete így mondani, hogy na én csak hétköznap tudnék jönnék.
2016. jún. 1. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!