Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok mondani rendes, jó...

Tudtok mondani rendes, jó magyar kamionos cégeket?

Figyelt kérdés

3 hónapja csinálom, de a mostani munkahelyem egy kalap kula... tudom, nincs nagy tapasztalatom stb... de nem akarom hogy megint vmi xarba beleessek, és a végén már ezért ne vegyenek fel sehova mert ide oda megyek cégek között mint a vándorszínészek...


Valami jót keresnék, ahol nem mondják meg nekem mikor állhatok ki vécére vagy bevásárolni, és ahol nem hajszolnak bele az éjszakai vezetésbe, és ahol nem keverik el a papírjaimat és ezért kapok csak negyed annyi fizetést mint a többiek...



2016. máj. 23. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
"ahol nem mondják meg nekem mikor állhatok ki vécére vagy bevásárolni,..." Na ilyet nem találsz! Külföldön sem! Voltál katona? Akkor tudod, +b..ni nem lehet mert szaporodik!(szabály az szabály)
2016. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
77%

Miért ne találna olyat, ahol akkor áll meg wc-re, amikor akar. Vagy bevásárolni. Nyilván, ha bevásárlásra nincs idő, akkor nem shoppingol, de azért a wc, az muszáj.

Kérdező! Merre laksz, merre keresel céget, mennyi időt vállalnál be kint? Ezek nélkül nem igen lehet bármit is ajánlani.

2016. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ahol most vagyok ott ők úgy hirdetik magukat hogy választható rend, 3/1 hét 4/1 hét, 3 hetet választom de kétséges hogy hazahoznak-e, 1 hétre meg nem akarnak hazaengedni nagyon. Váltós vagyok, és nem élettelen kocsigazda, már elnézést, de aki képes 3-4 hetet kint lenni és 3 napot otthon annak nincs élete, és ezek a jó szolgák kapják a jó autókat mi váltósok meg a hulladék szarokat.


Kenyerem, vizem elfogyott, éppen útba esett egy Lidl, engem az se érdekel ha sietni kell de koplalni meg szomjazni nem fogok csak mert sietni kell.


De igazából a vita abból volt főleg hogy az irányító szerint ha az van a leírásban hogy "kezdés: 5 óra (reggel)" akkor 5 re is kell odaérni. Az nem gond, hogy ez csak tájékoztatás jellegű, mert utána van hogy 5-21 óráig dolgoznak. Én meg 4 órányira voltam, és reggel 5 kor indultam el és kb 10-11 felé értem oda mert épp még dugó is volt, és mondtam hogy hajnalba ne fogok vezetni mert nem biztonságos, ők meg ott meresztik a seggüket a székben minden nap 2x fürdenek én meg már 3 napja nem bírtam, és akkor még ők szabják meg hogy mit és hogy csináljak.


Ha rám van bízva minden, akkor hagyjanak békén és hadd csináljam úgy ahogy én akarom, ez lenne a fő célom. Apám 10 éve kamionozik, és ő meg tudja csinálni, akkor én miért ne tudnám. Csak az ő cége kis cég és inkább a tapasztaltabb sofőröket keresi, de biztos vagyok benne hogy nem csak a waberers féle hulladékok vannak a kevésbé tapasztaltabbaknak, sok emberrel beszéltem és pl külföldi rendes cégek nem a tapasztalatra mennek, hanem hogy tudsz-e tolatni vagy nem, stb... És amíg én nevettséges havi 200 at kapok és még mellé basztatnak is, ők nyugdíjas életet élnek minden nap 50 euróért, én meg vasárnap és ünnepnap 15 eurót és ha befognak belföldezésre akkor meg 0 ftért dolgozok.



Hát nagyjából leírtam mit szeretnék, nem hiszem hogy nagy kérés, jól végzem a dolgom, mindig teljesítettem mindent, eddig nem is érkezett rám panasz de most beült az irányítói székbe egy hozzá nem értő fafej és ő akarja megmondani nekem mit és hogy csináljak, ez már a jéghegy csúcsa.

2016. máj. 23. 19:12
 4/19 anonim válasza:
35%

Én egy sima B-s "kistehert" vezettem, (hiába volt meg az összes kategóriám), de mivel a 13. században élünk, így nőként nem volt lehetőségem semmire.


Ha volt reggeli 6 órás kezdés, már jóval előtte ott kellett lenni.

Volt egy útvonal, és oda kellett érni az adott időre.

Ha az tőled 4 óraára volt akkor annyira, de ezt az időt, meg a vissza időt nem fizették.


Ott és akkor könnyítettél magadon ahol akartál (de volt egy központi gps a kocsiban, és látta, ha elhagyod az útvonalat), és ettél-ittál, ahol tudtál.


Én gondolod ezt akartam?


Tök mindegy, hogy C, D, E, és nem létező F, G, .... kategóriám van.


Egy idő után besokalltam, és saját vállalkozásba kezdem.


Szerintem tedd te is ezt!

2016. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező! Ha nem tudsz így élni, dolgozni, akkor javaslom te is menj vállalkozásba! Az irányító az ÚRRR! tecccik, nem tetszik ezt tudomásul kell venned!

Mivel nem írtad, hol laksz-dolgozol, sajna így segíteni sem tudok, pedig ahol Én vagyok 4/1 hét pihi! Ny Európa, és már az 5 évemet húzom. nem is áll szándékomba lépni! 1600-1800 eu a fizum! Ja és családom van, és ellehet dönteni, sok v kevés! Kinek mi a sok és mi a kevés...

2016. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Lényeg! "most beült az irányítói székbe egy hozzá nem értő fafej és ő akarja megmondani nekem mit és hogy csináljak, ez már a jéghegy csúcsa." annyira nem lehet fa fej, ha igen, cserélj vele! :)
2016. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

Lényeg! "most beült az irányítói székbe egy hozzá nem értő fafej és ő akarja megmondani nekem mit és hogy csináljak, ez már a jéghegy csúcsa." annyira nem lehet fa fej, ha igen, cserélj vele! :)

Ne feled, szép lehetsz, de okos nem! még 1*-menj saját válalkozásba.

2016. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Találhat, csak sokkal kevesebbet is keresne.
2016. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

200 nalnis kevesebbet ? kotve hiszem... en.mar 350 el is ki lennek bekulve, de ezek a rohadekok ugy is levonnak mindent. Es igen az atmeneti iranyito 1 fa(sz)fej, mert maga a fonok volt akinek olvastam az eletrajzat es kamion kozelebe se jart.meg, az se tudja hogy mukodkk az egesz es ugy viselkedik mintha ez az egesz egy rohadt Sims.jatek lenne.. amugy pestre jarok fel orokke ami tolem 150 km re van, de persze benzinpenzt nem.fizetik. Van.higy meg csak.nem.is.pestten raknak ki hanem onnan kell buszozni a rohadt telephelyre szal 20-30 ezer elmegy csak a felutazasra.


Biztosvagyok benne hogy vannak.normalis helyek, es elhiszem hogy nokent meg nehezebb (nem en vagyok a no, csak valamelyik kommentelobirta)

2016. máj. 24. 07:41
 10/19 A kérdező kommentje:
kommentelo irta* de xar telefonrol....
2016. máj. 24. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!