Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Prohumanról vélemények?

Prohumanról vélemények?

Figyelt kérdés

Ajánlották ezt a helyet, hogy ide érdemes elmenni.

Írna valaki véleményt, hogy mennek ennél a cégnél a dolgok? Mire lehet számítani náluk?

Köszi a válaszokat!



2016. máj. 31. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy munkaközvetítő
2016. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam, köszönöm! :) Arra volnék kíváncsi, hogy megbízható-e stb. Érdemes-e önéletrajzot bevinni, mert olvastam a korábbi kérdéseknél, hogy a fizetés körül bonyodalmak vannak. (személyes tapasztalat érdekelne)
2016. máj. 31. 07:58
 3/6 anonim válasza:

Attól függ, hogz mit kell majd csinálnod.

Ha telefonos értékesítés, vagy ügyfélkapcsolat, akkor 150.000 kb számolj, de ebből minimálbérre vagy bejelentve, majd a többit alkalmi munkaviszonyban kapod, meg zsebre valamennyit. A bárpapírjaidat általában fél, vagy negyedéves késéssel kapod meg, és lehet elírnak rajta valamit.


Az igaz, hogy a managgerek általában itt jó fejek, és meghallgatnak, és elég rugalmasan kezelnek dolgokat, tudják h ember vagy.


Összegezve, hitelt nem kapsz a fizudért (minimálbér), de ha csak a zseton kell, akkor nem rossz döntés, és tapasztalatnak is elmegy.


jah és magadnak kell adóznod a fizud után, de ezt persze csak nagyon halkan mondják.

2016. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, hogy írtál. :) Igazából még nem döntöttem mellette, közben más is szóba jött. De ha nem marad más lehetőség, lehet hogy megpróbálom. (bár eddig nem nagyon győztek meg róla)
2016. júl. 22. 11:07
 5/6 anonim válasza:
Egy nagy kamu legalább is a szegedi prohumán! Én tavaly októberben adtam le egy nagy csomó önéletrajzot nekik különféle munkára és még ennyi idő elteltével sem tudtam semmit se mondani! Olyan kifogással élnek hogy még adategyeztetés van! De a lapukon úgy volt meghirdetve hogy sürgős azonnali kezdéssel! Szóval nálam végkép elásta magát ez a cég! Jobban jársz ha magad keresed fel a cégeket amik hirdetik magukat az oldalon! Mert ezekre nem számíthatsz!
2017. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mentem el hozzájuk. Úgy döntöttem én is, hogy jobban járok, ha nem általuk keresek/kapok munkát. Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!! :)
2017. jan. 30. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!