Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rosszul vagyok emberek társasá...

Rosszul vagyok emberek társaságában, hogyan kezdjek így dolgozni?

Figyelt kérdés

Gyomorgöcsöm lesz emberek társaságában és reszketni kezdek, nagyon rosszul érzem magam.

Fél éve elmentem hipermarketbe dolgozni, 2 órát voltam.

Leginkább olyan munkára vágyom amit itthonról végezhetnék egyedül, de jelenleg erre nincs lehetőségem.

Hogyan bírjam majd ki emberek közt? Dolgoznom kell.

19L

Nagyon köszönöm.



2016. jún. 3. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Iskolába sem jártál?
2016. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
magántanuló vagyok, még a vizsgákra is nagy ideggel megyek.
2016. jún. 3. 20:09
 3/7 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok és nem nagyon tudok rá megoldást találni.
2016. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm:)
2016. jún. 3. 22:02
 6/7 anonim válasza:

Tini korom óta küzdöm az emberiszonyommal. Sokszor pánikroham tör rám, ha sok ember között kell lennem.

Október óta dolgozom egy kis üzletben (mint eladó, grafikus, nyomdai szakember. 3in1). Kezdetben szerettem a munkám. De ma már minden reggel gyomorgörccsel indulok el a munkahelyemre, az emberek miatt. Sajnos nem vagyok az a fajta aki még akkor is képes bájologni az emberekkel ,amikor épp a földig alázzák.

Váltani szeretnék. Igaz, ezzel együtt feladom, hogy a grafikával foglalkozzam. De munka sok féle van. Mentális "egészségemből" (azaz ami már nincs...) csak egy.

2016. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló gondjaim vannak nekem is. Iskolába se tudtam bejárni. Aztán meg kellett nagyon a pénz, és csak hostess munkákat találtam, ahol iszonyat sok emberrel kellett találkozni naponta. Több száz ember pár óra alatt. Kutyaharapást szőrivel címszó alatt jelentkeztem egy ilyenre. A regneteg ember miatt, mivel senkivel sem kellett és lehetett beszélgetni, meg kontaktust sem lehetett teremteni, csak kitéve voltam a tömegnek egyebek nélkül, egész jól tolerálhatóvá vált, hogy meg lehetett tanulni, hogy hogyan lehet kiiktatni embereket az agyadban.
2016. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!