Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Székesfehérvárra költöznék...

Székesfehérvárra költöznék Kelet-Magyarországról. Milyen a város?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Miskolc és Debrecen környékihez képest Székesfehérvár jobb helyzetben van, de mennyivel? Megéri odaköltözni Miskolcról?

2016. jún. 3. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

"Azt tudom, hogy a Miskolc és Debrecen környékihez képest Székesfehérvár jobb helyzetben van"

Hát, ha focista vagy, akkor mindenképp:)

Nem tudom hogy mi a szakmai képesítésed, képességed, de ne remélj sokat Fehérvártól se!

Pesten kívül főként Győr, Debrecen, Kecskemét, Dunaújváros ahol van fejlődés, ahol van szélesebb körű lehetőség - a többi: kuka!

2016. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
80%
"Pesten kívül főként Győr, Debrecen, Kecskemét, Dunaújváros ahol van fejlődés" ez igaz, de ebből a 4 városból 3 olyan messze van Fehérvártól, hogy ha még 30 évig így fejlődnek, akkor sem érik utol. Mellesleg Dunaújváros elég gazdag város, viszont ott éppen visszafejlődés van. Győrben olyan szintű a külföldre járás, hogy azt te sem hiszed el. Az egész város a lopásból épül (lásd ETO Park). Fehérváron van a legtöbb lehetőség még mindig a fővároson kívül.
2016. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon jártam egyetemre, majd hazaköltöztem Szfvárra. Itt szerintem több lehetőség van elhelyezkedni megfelelő végzettséggel (diploma; gépész-, villamosmérnök, informatikus), de sok a gyártósori összeszerelői, operátori állás.

Rendszeresen hirdet állás: Alcoa, Harman, IBM stb...

2016. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nyilván óriási különbség nem tapasztalható, de a fejlődése ennek a régiónak egész jó sok más megyéhez és nagyvároshoz képest.Ezenkívűl nem mellékes , hogy Székesfehérvártól a Balaton sincs nagy távolságra ,illetve a velencei tó.Mi a férjemmel laktunk már sokfelé albérletben a munkánk miatt és minden helyet ahol jártunk vagy laktunk bejártunk így nagyjából láttuk,hogy más környékek milyenek , ezenkívűl az országban zajló minden gazdaságot érintő változásokat nyomonkövetünk.
2016. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Fehérvár jó választás.

Itt egy térkép,a sötétkékkel jelölt északnyugati megyékbe érdemes költözni (nincs túl sok, sajnos...)


[link]

2016. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat.

Akkor nem csak az észak-nyugati, hanem a középső megyék közül Fejér és Pest.

2016. jún. 4. 15:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért durva, hogy az országon belül egyes megyék fele olyan fejlettek, mint mások.
2016. jún. 4. 15:35
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

A durva az, hogy az EU legfejletlenebb, leglemaradottabb térségei között a magyarok bőven a sereghajtók mezőnyét "erősítik"!

Különben Debrecenben is viszonylag könnyű állást találni - talán Kelet-Magyarországon egyedüliként.

2016. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Autód van? A tömegközlekedés nekem miskolci szemmel nézve nem tetszett Fehérváron.
2016. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
50%
Az egy dolog, hogy itt itt van a villamos, azon kívül szar a közlekedés. Fehérváron sem mindenhol (anyukám fehérvári). Egyébként most fogják átalakítani gyökeresen a fehérvári helyi közlekedést, ha jól tudom, és később is nagy változásokat terveznek, mert lesz még egy buszpályaudvar.
2016. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!