Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan, hogy netes munka?

Létezik olyan, hogy netes munka?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is valami "netes munkát", de az alatt nem a netes átverésekre gondolok, hanem olyan valamire, amiért csinálok is valamit. Pl. megtudok írni alapszintű programokat C++-ban, vagy bármi ami hasonlít is a munkára. És ez alatt nem valami nagy-on fizetett gondolok.
2016. jún. 7. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Opengl-ben tudsz 3d játékot írni?
2016. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
alapszintű programokat, hát azt mindenki meg tud, elmondom :D Mi egyetemisták is állásinterjúkra járunk több éves progos tapasztalattal és nem mindenhová vesznek fel. Pedig elhiheted alap programokat első 1-2 hétben már meg tudtunk írni. Amúgy léteznek ilyen munkák, ritkák mint a fehér holló.
2016. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok se OpenGL-ben max 2D-ben írok, de nem is erre gondoltam. :) A programozást csak példának mondtam, tudom ,hogy ez még kevés munkához. Csak arra gondoltam, hogy van olyan, hogy neten (bármely szakterületen) pénzt lehessen keresni, magas fokú képzettség nélkül valami jelképes összegért cserébe.
2016. jún. 7. 20:13
 4/6 anonim válasza:
71%
Ay olyanokat megcsinálják általában az indiaiak bagóért és nagyon gyorsan, mivel direkt erre szakosodott irodáik vannak. Ám attól még kaphatsz melót, ha szerencséd és türelmed van. Pl. a freelancer.com oldalon.
2016. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Jaaaa, ezt odaírhattad volna. Szóval te most igazából keresnél valami területet ahol jobban létezik ilyen. Ajánlom az "asset" írását/modellezését különböző ingyenes programokhoz. Pl. game engine-hez. De neten jobban látod hogy ez mi is, mert hosszabb lenne leírni és szerintem feltalálnád magad :) Kb. arról szól, hogy csinálsz valamit és az emberek megveszik tőled ha kell mondjuk az a modell a játékukba, vagy az a programkód amit írtál. Rendes munkahelyeken ritka a netes dolgozás, hacsak nem a saját céged/vállalkozásod vagy haverodé.
2016. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz 3-4-es. :)
2016. jún. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!