Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben ugyanolyan nehéz...

Debrecenben ugyanolyan nehéz munkát találni mint máshol, más városokban?

Figyelt kérdés

Két felsőfokú végzettséggel (OKJ 55, nem diploma) és egy középfokúval, nem nevezném meg nem reklámozok.

Albérletek elég húzósak, 65e Ft alatt nem is láttam még. Állást mennyire nehéz találni, legalábbis normális bejelentett és lehetőleg max. 8-9 órásakat? Tudom hogy gyári 12 órázásból van bőven...

Ti mennyi idő után találtatok nektek megfelelő munkát ismerős nélkül, nulláról?



2016. jún. 9. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
nyilván
2016. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Abban a putriban 65?

Gyere inkább Pestre.

2016. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Két felsőfokú végzettséggel (OKJ 55, nem diploma) és egy középfokúval, nem nevezném meg nem reklámozok."


Hát pedig a végzettséged lenne a lényeg, anélkül nem lehet válaszolni a kérdésre.

2016. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
És szobát egy kisebb szobát már 30ért is bérelhetsz rezsivel együtt.
2016. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Feleségemmel azért nem lenne túl célszerű közös fürdős közös konyhás lakásba menni egy szobát kivenni... szóval maradnék a normál lakásnál. Végzettségemet felesleges leírnom, mert akkor jönnek a válaszok hogy nem akarok dolgozni meg ezekkel el lehet helyezkedni csak nem akarok, satöbbi, mint már egy előző kérdésemnél is.
2016. jún. 9. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mire vársz választ? Az elhelyezkedés szempontjából a végzettséged / szakmád / tapasztalatod a legfontosabb. Enélkül nincs mit válaszolni a kérdésedre.
2016. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hol dolgoztal amugy?
2016. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam a Metróban, ügyfélszolgálatostól pénztárosig mindent keresnek....

Jöhetsz programozni az NI-be, nagyon jó melóhely, nagyon jó pénzekkel.

Vagy menjél légiutas kísérőnek a WIZZAIR-hez:


[link]


vagy az Emirateshez:


[link]

2016. jún. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8: Ezek közül egyik helyre sem felel meg a kérdező amiket írtál.
2016. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
54%
Mérnökként pl elég nehéz értelmes, jól fizető munkát találni. Vannak cégek de elég behatároltak a lehetőségek. Bizonyos cégeket pedig már a híre megelőz. Én évek óta keresek valami jobbat, de nem találok semmit. Ha meg van valami, akkor meg le akarnak húzni nevetséges ajánlatokkal. Ha rám hallgatsz, nyugatabbra nézelődsz, én is ezt teszem, ez itt pusztulat. Az én szakmámban a dupláját fizetik az itteninek. De persze tudni kéne milyen szakmában vagy érdekelt.
2016. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!