Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interjún elmondani, hogy már...

Interjún elmondani, hogy már máshová felvettek?

Figyelt kérdés
Elég sokáig voltam állás nélkül, sok lehetőséget hagytam ki csak azért, mert közbejött egy interjú jobb helyen. és persze inkább kivártam azt az interjút, ami sikertelen lett. Vagy mutyizós cégek kerestek meg. Volt egy pont, amikor már meguntam az egészet és nemsokára kezdek szakmán kívül egy helyen. Addig elmegyek interjúkra, hátha sikerül máshol. Viszont az interjúkon megmondjam, hogy amúgy már máshol kezdek, vagy inkább ne? Úgy tervezem, hogyha kapok normális szakmai ajánlatot, akkor elmennék, a munkaidő olyan, hogy délután tudnék interjúzni közben.

2016. jún. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem azt mondanám hogy máshol kezdek, hanem hogy jelenleg van egy részmunkaidős állásom és ennél nagyobb a kapacitásom, igy olyan lehetőségeket keresek, ami teret ad a szakmai tapasztalataimnak, es a cég működését segíthetem vagy simán közölném hogy teljes munkaidőben dolgoznék es a jelenlegi helyem ezt nem biztositja.
2016. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Semmi közük hozzá és elég negatívan veszi ki, hogy te állás mellett máshol interjúzgatsz, szerinted ez bárminemű pozitív fényt vet rád?
2016. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez interjun sokkal pozitivabb, mint aki evek ota munkanelkuli
2016. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha próbaidőn belül vagy, ne mondd el, hogy közben már elkezdtél dolgozni egy másik területen, hogy éhen ne halj.

Őket csak azért érdekli, hogy van-e felmondási időd, és tudsz-e jönni, ha téged választanak.

Vagy max. hogy ideiglenes/időszakos/alkalmi meló, addig is, míg nem találsz hosszú távút a területeden.

2016. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

* ideiglenes/időszakos/alkalmi melókat csinálsz épp ( tehát nem egy hosszú távút veszel annak), mert nem mindegy. :)

Előző voltam.

2016. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem reszmunkaidos csak korabban vegzek.


Miert, amikor meg szervezem az interjut es nem tudok delelott menni, hanem mondjuk negy utan, az nem rossz? Meg amugy is a kiskonyvbe be van vezetve hol dolgozik az ember, ugyan ugy latni fogja.

2016. jún. 9. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!