Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési 22800-at ki kaphat?

Álláskeresési 22800-at ki kaphat?

Figyelt kérdés
Lejárt a munkanélkülim, utána ápolási segélyt kaptam, de apu meghalt, most nincs semmim se, állás se jött össze. A vagyonnyilatkozatom viszont több, mint a megengedett 850 ezer, mert van a nevemen a lakáson kivül egy örökölt telek is, ami többet ér. Állitólag igy nem jár nekem semmi, sőt, be kell fizetnem a 7000 forint egészségügyi hozzájárulást. Aki járatos ilyenben, megírná, hogy tudok-e valamit tenni?
2016. jún. 10. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

semmit . keresed a munkát és igyekszel gyors' elhelyezkedni valahol .


22. 800_at az kaphat akinek a sz*ros alsó gatyáján kívül semmi egyebe nincsen .

2016. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
vagy ! ha abszolút de nem sikerül munkát találnod akkor közmunkát kérsz . Pénzben nem sok, de több mint a 22. 800 .
2016. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

58 éves vagyok... kapkodnak utánam a munkaadók, alig győzök válogatni az ajánaltok között...


A nyugdij előtti álláskeresési segély se jár, csak két év mulva, ha addig el nem törlik.


Bakker... sorry.

2016. jún. 10. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Rutinod van már az ápolásban , szoc otthonban, házi betegápolásba biztos fognak tudni adni neked közmunkát .
2016. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, a munkaügyis szinte könyörgött, hogy vállaljak el valami szociális otthoni közmunkát, annyira nem hajlandó senki csinálni, inkább lemond a 22 ezerről is, akinek egyáltalán jár. Csakhát mögöttem irgalmatlanul kemény évek vannak, 24 órás ápolási készenléttel, amit a saját nagyon szeretett apámért bevállaltam, de egyébként... szóval nem. közmunkásként azt a betonkemény ápolási melót, hát nem. Inkább az árufeltöltés, az fizikailag és lelkileg is sokkal könnyebb és jobban fizet.


No mindegy, szerencsére családilag az éhenhalástól nem kell tartanom, valahogy majd megoldódik minden... köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 10. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly ???? EÜ végzettséggel nekem még közmunkát sem tudnak ajánlani ebben a szakmában ott ahol lakom, na szép mondhatom .
2016. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pelenkázás és takarítás lett volna az egésznapos feladatom, szarpucolásra szoktak befogni közmunkást. Egyébként még könyvelési adminisztrációt ajánlottak, amit el is fogadtam volna, de a várostól 40 kilométerre, egy faluba telepitettek valami nyomdafélét, oda kellett volna kijárni, és útiköltségtérités nélkül, a buszbérlet havi 25 ezer, plusz ugye napi 3 óra utazás odavissza, és nagyon meg vannak lepve, hogy senki nem vállalja... meg is marad nettó 1000 forintos egynapi bér a napi 11 órás elfoglaltságért, egyszerűen abszurd az egész. Én a nyugati határtól 60 kilométerre lakom, innen, aki teheti, kijár már Ausztriába. Csakhát nekem könyvtáros a végzettségem, nem kőműves... és családi okok miatt nem is tudok kijárni Ausztriába.
2016. jún. 10. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!