Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GE, Roche, vagy Exxonmobil? Lent

GE, Roche, vagy Exxonmobil? Lent

Figyelt kérdés

Pákyakezdő vagyok, felsôfokú angol, középfokú német nyelvtudással és számviteli diplomával. Mindhárom cégtől megkerestek, és megyek interjúra is. Minden tapasztalat, vélemény érdekel, higy milyen az adott cégnél dolgozni, fizetésben mire számíthatok,stb. Ami még fontos, hogy én nem vagyok karrierista,a munkaban persze odateszem nagam, de a munka nem mehet a magánélet rovására.

Budapestről van szó, az Ssc centerekben. Még annyit, hogy vidékről megyek, elég messziről, lehet, hogy nem is tudok mindegyikre felmenni az idő és a pénz miatt, így ezért is fontos, hogy minél több véleményt halljak.


2016. jún. 10. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni a pozíciókat is. Karrier szempontjából mindhárom jó lehet. A GE túl nagy ahhoz hogy véleményt lehessen mondani az egészre, van amelyik részen jó dolgozni valahol nagyon nem. Exxonmobilt nem ajánlom ha fontosabb a magánéleted.
2016. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat, kimaradt, h könyvelésről van szó.
2016. jún. 10. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
NA HOVA VETTEK FEL?
2016. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!