Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarul meghirdetett külföldi...

Magyarul meghirdetett külföldi munkák esetén mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés
Mivel verhetnek át? Mire kell odafigyelnem? (csak nyárra keresek munkát és viszonylag kezdő munkavállaló vagyok) Ha meghirdetnek egy takarítói állást Ausztriában 1950€/hó-ért abban hol az átverés, mert nekem az durván irreális fizetésnek tűnik egy takarítói állásért.

2016. jún. 15. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy magyarhoz és egyéb keletihez soha ne menj dolgozni és ez nem vicc! Takarításért kizárt az 1950 €. Ott szerintem nem csak takarítani kell, pláne ha nő vagy. Munkát az adott ország hivatalos keresőiben keress, soha ne magyar cégen keresztül. Több, mint 10 éve vagyunk EU tagok, de még mindig magyarázni kell ezt az embereknek, ez hihetetlen.
2016. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha beszélszed a nyelvet - márpedig nyilván beszéled, ha külföldre készülsz -, akkor kinti állásportálokat nézegess, vagy utazz ki és próbáld meg személyesen. Ha meg azért mennél külföldre, mert magyar a munkaadó (és a nyelvet sem beszéled), akkor már felejtsd is el de nagyon gyorsan!

A fizu nyilván bruttó, de ha heti 7 napban 12 órázol, akkor máris "heló van".

2016. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!