Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri havi 240...

Szerintetek megéri havi 240 órát dolgozni, nettó 180-190 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Fizikailag és szellemileg is ott kell lenni,általában nagyon stresszes .
2016. jún. 16. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert nagyon sok idő. 160-180 óra még az, ami egészséges, max. 200, amit még hosszú távon el lehet viselni. 240 óra hosszútávon az már nem jó. És azért valljuk be, szarrá sem keresed magadat.
2016. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hosszú évek óta ennyi dolgoztam,most viszont valahogy már nagyon sok lett ,eddig bírtam ,hozzászoktam .

Alapvető dolgokra nincs időm ha hullafáradtan nem kelek fel hajnalban (pl hajmosás ami azért nem egy nagy igény,valljuk be ) . A kevés szabadnapom az itthoni házimunkával telik,mivel éjfél-éjszaka egykor nem állok neki takarítani .

Most elhatároztam,hogy más után nézek (alapvetően teljesen más munkakör ) ,szerencsére sok helyre visszahívtak ,itt kb 150 ezret kereshetek viszont 8 órában,normálisan bejelentve,fizetett szabadsággal stb .

A kérdést az ihlette,hogy a páromnak ez egyáltalán nem tetszik (eddig sem ő tartott el,nem vagyunk közös kasszán ,és nem gazdag mielőtt bárki bármit mond ) és hangot is ad neki,szerinte csak nyafogok ,és azzal jön,hogy ő is mennyit túlórázik az irodában (10 óra maximum,hétvége mindig szabad ) .

Kíváncsi vagyok ez tényleg ennyire normális e és velem van a probléma,hogy hat év után se fizikailag sem idegileg nem bírom már .

2016. jún. 16. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha most 150-et keresel 8 órás munkával, akkor 1.5-szer ennyi munkáért 180-190 ezer nem előrelépés.


Van olyan élethelyzet, amikor nagyon jó a 180-as fizetés, mégha 12 órázol is hétköznaponta, de a tied nem ilyen.

2016. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

240 órával keres 180-at

160 órával keresne 150-et...

2016. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Inkább akkor már irodában 150-et keresnék. Messze nem vagy vacak 30 ezer forinttal annyival előrébb, hogy megérné tönkretenni magad plusz legalább szerzel másban tapasztalatot és majd nézel ott jobb állást idővel.

Párodnak mi baja konkrétan azzal, hogy nem akarod halálra dolgozni magad?

2016. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!