Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshetek így?

Mennyit kereshetek így?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyetem mellett elmenni dolgozni (szeptemberben kezdem). Arra gondoltam, hogy elmennék valamelyik plázában lévő ruha/cipő vagy bármilyen boltba eladónak vagy pénztárosnak, aminek felvesznek. A kérdésem, hogy nagyjából ezzel mennyit kereshetek? Heti 3-4 napot gondoltam, ez még szerintem beleférne a suli mellett. Esetleg tudtok-e még ehhez hasonló munkát, ahol tudják tolerálni az egyetemi órarendemet? Előre is köszi!
2016. jún. 16. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

mindenkinek az álma az ilyen nyugis hely.

Az, hogy 3-4 napot dolgoznál az egy dolog, ami nagyon nehezen kivitelezhető, de hogy pont szeptembertől, és gondolom csak pár hónapig akarod csinálni, hát az ilyet nem szereti a munkáltató

Edzél, árufeltöltés a menő

2016. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Rengeteg diákszövetkezet hirdet hasonló munkákat kifejezetten egyetemistáknak, tuti, hogy találsz részmunkaidős, rugalmas beosztású állást akár ruhaboltokban, akár dohányboltokban, gyorséttermekben, drogériákban, vagy gyárakban. A bruttó minimálbér 639 forint, így nettó 543 forintot megkapsz. Heti 3 nappal, 8 órás beosztásban havi 53-55 ezer forintot kereshetsz. Ha hostessmunkát, nyelvtudást igénylő, teljesítménybéres, vagy tanulmányaidhoz kapcsolódó munkát végzel, az órabéred is értelemszerűen magasabb lesz. Pótlékot kapsz továbbá az éjszakai és a hétvégi munkavégzésért is.

Amíg diák vagy, mindenképp érdemes diákszövetkezeten keresztül munkát vállalni, ugyanis ők alkalmazkodnak az egyetemisták folyamatosan változó szabadidejéhez, közbe tudnak lépni, ha a munkáltató igazságtalanul bánna veled, és ami a legfontosabb, hogy az SZJA-n kívül semmi mást nem vonnak le a béredből, ha diákmunkát végzel. Aszövetkezetek általában a honlapjukon kérik, hogy jelöld meg a ráérésedet, és ezt folyamatosan frissítsd, így mindig el tudják készíteni a következő heti/havi beosztásodat.

Nem mondtad, hogy melyik városban fogsz tanulni, így néhány országosan működő diákszövetség neve: Mind-Diák, eu-Diákok, MŰISZ, Schönherz.

Sok sikert!

20/L

2016. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, sokat segitettel!!!
2016. jún. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!