Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki a postán,...

Dolgozik valaki a postán, értékesítési csoportvezető, ügyintéző munkakörben? Nem ablakos munka!

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mi a feladata?Milyenek a munkakörülmények?Fizetés stb.Egy meghirdetett állásra jelentkeznék.

Köszönöm


2016. jún. 18. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Postán dolgozom, de nem ebben a munkakörben. Azonban némi információt én is adhatok neked.

A kézbesítőknek, hivatali kézbesítőknek, küldeményfelvevőknek stb. minden egyes postán sorsjegyet kell értékesíteni vagy biztosítást kell közvetíteni.

Minden hivatalnak megvan az éves terve, hogy miből mennyit kell.

Pl.: Lakásbiztosítás 5millió Ft értékben, Sorsjegy 10millió, Életbiztosítás 50 millió stb. stb.

Ez sajnos nem egyszerű feladat ezért kell lennie valakinek aki egyénekre lebontva vezeti a dolgokat, értékesítési tréningeket szervez, tisztában van a folyamatos akciókkal és tájékoztatja erről a dolgozókat.

Természetesen az értékesítési biztosítási termékekkel és az ezzel kapcsolódó dolgokat oda-vissza ismerni kell. Mégsem ez jelenti a legnagyobb problémát, hanem az, hogy az egyébként is alacsony keresetű, túlterhelt és ez miatt megkeseredett munkavállalókba időnként még bele kell rúgni, hogy miért nem ad el több sorsjegyet, miért nem értékesít jobban. Ha nem teszed és nem jön a terv téged vesznek elő, te leszel leszúrva. Nem egy hálás munkakör, de ez függ attól is, hogy melyik postára kerülsz. Milyen az alkalmazottak hozzáállása és mennyire van mélyszegénységben az adott lakosság.

2016. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél.Ismeretlen számomra ez a munkakör,pedagógusként végeztem,de sajnos itt ahol lakom(egy kisváros) elég nehéz munkát találni és láttam,hogy belső képzés során elsajátítható,de annyi rosszat is írtak már néhol a postáról....
2016. jún. 18. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a probléma ezekkel a "rossz írásokkal" kapcsolatban, hogy többsége igaz. Ha nincs más munkalehetőség vállald el, de tényleg csak akkor!
2016. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elottem szolonak. Csak akkor menj, ha nincs mas. Az allando b..szogatasok mellet el kell viselni meg az ugyfeleket is, akik bizony nem konnyu esetek, es eleg taplok tudnak lenni. Maga amunka pedig borzaszto. En kozel 7 evig dolgoztam postan. De hal istennek megszabadultam toluk.
2016. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jól meggondolom akkor.Azt gondoltam,mivel nem ablakos munka,hanem irodai,talán jobbak a feltételek és jó fizut és8 órás munkaidőt ígértek.
2016. jún. 20. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En mint mondtam, kozel 7 evig voltam ott, de addig 4 ertekeseitesi csoportvezetot valtottak le nalunk... ha az adott posta nem hozza a tervet eloveszik az ertekesitesi menedzsert, majd aztan a postavezetot. Es utana jonnek a dolgozok. Lehet jobb a fizetes, de hogy nem eri meg az tuti, csak akkor, ha erre szulettel, vagy tanultad.
2016. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!