Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet még esélyem szakácsként...

Lehet még esélyem szakácsként elhelyezkednem ha 3 év kimaradt, úgy, hogy a szakács suli után nem szakácsként dolgoztam?

Figyelt kérdés
egyre jobban hiányzik, sajnos a pénz miatt kellett jobban fizető, pályaelhagyó munkát keresnem
2016. jún. 21. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet esélyed, ha a tudás fejben megvan és tudod is alkalmazni. Azért ha egyszer már megtanultál sütni-főzni, azt nem olyan nehéz elfelejteni, az évek alatt inkább tovább tudsz fejlődni, újakat tanulni. Ha itthon szeretnél elhelyezkedni, akkor meg tárt karokkal várnak, mert a legtöbb vendéglátóhelyen sem képzett szakács, sem képzett felszolgáló szinte már nincs is.
2016. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Azért ha egyszer már megtanultál sütni-főzni"

Azért ez a szakma kicsit több ennél...


Kérdező: ha jó helyen voltál gyakorlaton, és sok mindent megtanultál, akkor könnyű visszarázódni.

De érdekelne, mivel kerestél többet papír nélkül? Vagy van más szakmád is? Mert szakácsként kényelmesen lehet keresni a 200 felett is.

2016. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lenéztem a szakmát azzal, hogy így fejeztem ki magam, akkor félreérthető voltam :) persze, hogy jóval több ennél, nekem rengeteg ismerősöm van, akik vendéglátásban dolgoznak. Nyilván a kérdező is tudja, hogy sokan idősebb korban hagyják el a pályát, amikor már nem fér össze a sokszor éjszakába nyúló munkarend, a hétvégék, ünnepeken való dolgozás a családi élettel, akármilyen jól is fizetnek, arról nem beszélve, hogy eléggé stresszes is, szóval azért igencsak meg kell dolgozni azért a pénzért, amíg mások egy légkondis irodában, számítógép előtt ülve keresik meg ugyanazt. Szép szakma, de idősebbeknek én már nem ajánlom.
2016. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!