Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata,...

Van valakinek tapasztalata, dolgázott már valaki a Vodafone SSC-vel kapcsolatban? (Hungária körút)

Figyelt kérdés
Gondolok pl. a napi munkaidőre, túlórára, fizetési szintre, egyéb hasznos információkra :)

2016. jún. 22. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én interjúztam oda. Érdekes volt, telefonos spanyol nyelvű interjú, az mondták, felsőfokra értékelték a tudásomat. Angol nyelvű számvitel teszt. Angol nyelvű szóbeli beszélgetés. Azt mondták nagyon tetszettem, spanyolos kellett volna, és aki jelentkezett rajtam kívül mind alig beszélt. Ennek ellenére még egy kör e-mailt sem írtak, hogy mégsem engem választottak.

Nekem azt mondták, hogy van HO, mert nem férnek el, nincs elég hely, és évente van üzleti terv, tehát hosszú távon nem lehet velük számolni. Ez nem nagyon tetszett nekem, gyanítom, hogy végül ezért nem vettek fel. Bár ez már 3 éve volt, azóta nem tudom mi a helyzet ott. De nekem nem voltak szimpik.

2016. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!