Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van kötetlenebb munkaidőben...

Van kötetlenebb munkaidőben végezhető nyári diákmunka?

Figyelt kérdés

KötetlenEBB alatt nem azt értem, hogy akkor megyek be, mikor úri kedvem tartja, csak hogy nem egész nyáron adott órától adott óráig vagyok minden munkanap.

Budapesti vagyok, de egyre jobban unom a várost, szóval más is szóbajöhet. Egy velencei tavi nyaralónk van is, úgyhogy az még praktikus is volna.

A végzettségem egy szín jeles érettségi 2 emelt nyelvvel (angol és német B2, a tényleges tudásom C1+).

Éppen nyelvtanulás céljából néhányszor egy-egy hetet leszek külföldön, ezért azt sajnos nem tudom megtenni, hogy jelentkezem valahová úgy, hogy megkezdem a munkát és nyár végéig "állandóra" ott tudok lenni. (Noha kedvem az volna hozzá, nem is kevés.)

A fizetés nem elsődleges szempont, bár egyetem előtt sose rossz, ha van miből félrerakni. Leginkább egy kis tapasztalatot szeretnék szerezni, valami kétkezi munka terén. Olyasmiben, ahol kénytelen vagyok szocializálódni és ahol nem kell különösebb elméleti tudás ahhoz, hogy látható eredménye legyen annak, amit csinálok, csak csinálni kelljen (volt 13 évem megunni az elméleti dolgokat). Eddig konyhai kisegítőn, mosogatón, takarítón gondolkoztam...

De ha fesztiválon vagy annak vonzáskörzetében van valami alkalmi munka, amihez előzetes képesítés/tanfolyam/tapasztalat nem kell, az is jó.

Egészségügyi papírt bármikor tudok kérni, tanulni pedig elég gyorsan tanulok, ha az elején egy egész kicsi türelem van arra, hogy ne csak elmondják, hanem megmutassák, mi a dolgom.


20/L



2016. jún. 24. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel azt sem írtad le, mikor érnél rá, így még esélyünk sincs megmondani, kb. melyik fesztiválnál nézz körül, próbálkozz...

" Eddig konyhai kisegítőn, mosogatón, takarítón gondolkoztam." - az biztos, hogy nem fog menni így, mert nem hinném, hogy van olyan vállalkozó vagy cég, amelyik hajlandó úgy alkalmazni, hogy 1-2 hétig van mosogatója, utána meg megint keresgéljen.

Esetleg menj el kukoricát címerezni - az tényleg időszakos :-)

2016. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, melyik mikor van, ezért gondoltam, hogy ha van valamelyiken valami, akkor nem azzal egy időben utazom el, hanem máskorra időzítem az utazást.

Az "eddig" és a "gondolkozTAM" szerintem mutatja, hogy ehelyett a terv helyett keresek most másikat.

Bár nem egyeztethetetlen a két dolog, mert fesztiválbüfékben is szokott kelleni hidegételt/italt előkészíteni és takarítani/szemetet szedni.


Az utóbbihoz, még ha oltásnak is volt szánva, lenne is kedvem. :D

2016. jún. 24. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem oltásnak szántam, komolyan írtam, mivel ezt írtad:


" Leginkább egy kis tapasztalatot szeretnék szerezni, valami kétkezi munka terén. Olyasmiben, ahol kénytelen vagyok szocializálódni és ahol nem kell különösebb elméleti tudás ahhoz, hogy látható eredménye legyen annak, amit csinálok, csak csinálni kelljen"

2016. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még a végén az is lehet.

Danke!

2016. jún. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!