Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession.hu-n keresztül...

Profession.hu-n keresztül jelentkeztem egy álláshirdetésre. Az oldal csak a hirdetés lejárta után küldi el a hirdető cégeknek a beérkezett pályázatokat, tehát csak akkortól indul a "válogatás"?

Figyelt kérdés

Pl. jelentkeztem egy helyre 06.14-én, a hirdetés érvényes 07.04-ig. Akkor ez előtt az időpont előtt nem is érdemes válaszra várni?

23F



2016. jún. 28. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség, egyből megkapják.
2016. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal megkapja a cég, sőt azonnal meg is kezdik az interjúztatást amint összegyűlik 3-5 megfelelőnek tűnő jelölt (de ritkább poziknál akár már akkor is, ha csak 1 jelentkező van, behívják beszélgetni).


Ha nem kaptál a jelentkezés után semmi visszajelzést, akkor valószínű, hogy nem nyerte el a pályázatod a tetszésüket, esetleg vannak nálad jobb jelöltek, és előbb őket hallgatják meg, de ennek semmi köze a hirdetés lejártához.

2016. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat.
2016. jún. 28. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Amúgy is a professionön állandóan frissítik ugyanazt a hirdetést, szóval ha te azt látod, hogy pl. "ma" jelent meg, lehet, hogy már három hete forog. (Megveszik a hirdetési felületet egy adott időre.) Pl. láthatod, ha már szavazatokat kapott az állás, akkor biztosan mozog már az oldalon egy ideje. Tehát már vannak is bent pályázatok. Beérkezik hozzájuk egyből, amit küldesz.
2016. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!