Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A SPAR-ban hány forintonként...

A SPAR-ban hány forintonként jár 1 supershop pont?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 15:38
 1/4 xswerdy ***** válasza:
200. de akciós termékekre nem, szóval nem sokat ér. Fél % kedvezmény. Illetve korábban voltak akciós hétvégék, amikor beváltásnál egy pont 2 Ft-ot ért, legutóbb már csak 1,50et.
2016. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi . Keveselltem mostanában, bármennyit fizetek 2 pontnál többet ne kapok . Ha 2000-et fizetek, ha 900-at akkor is 2 pontot adnak .
2016. júl. 1. 20:03
 3/4 anonim válasza:
T
2016. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kasszás vagyok Sparban egy éve, de ezt még én se tudom, annyira követhetetlen az egész... Tényleg van hogy ad egy pontot pl 2000ftra, ugyanugy egyet 300ftra, semmi logika nincs benne. Már nem csodálom higy sok vevő azt mondja, inkább elo se veszi, minek. Plus idején jó volt, elég jol gyűltek a pontok, most meg mindennap vásárolok Sparban, mivel itt dolgozom de hónapok alatt tartok valami 170 pontnál. Igazából egy nagy szar az egész, vevők is kezdik unni, Sparban meg nyomatják h kérjük a pénztárnál mindenképp. Nekik biztos jó biznisz valamiért. Amugy meg csak időhúzás az egész, mire kijön az a hosszú supershop papir, kb még egy vevő fizethetne szinte. Nem jo semmire.
2016. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!