Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai asszisztens mennyit...

Irodai asszisztens mennyit keres? Nettot

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez nagyon erősen attól függ, hogy milyen cégnél (magyar vs. multi), melyik településen, ill. hogy van-e speciális feltétel a munkakör betöltéséhez. Nálunk (Budapest, multi) pl. kötelező a minimum középfokú, aktív angoltudás, és az asszik így keresnek nettó 250-300 ezer körül (+bónusz+cafetéria). Az átlag úgy sejtem, hogy ennek kb. a fele lehet, de más cégek fizetéseivel nem nagyon vagyok tisztában.
2016. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

250-300? Elég durva multi lehet.


Legtöbb helyen ez minimálbért jelent, hogyha nem ismerősé a munka akit csak azért vettek fel, hogy legyen fizetése. Az megkapja a többet is...

2016. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Durva multi? BP-en lakom, nettó 230-250 alatt lassan semmilyen irodai pozit nem lehet feltölteni.
2016. júl. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a hülyeséget, én is egy nagy pesti multinál vagyok asszisztens, és két éve nettó 146 ezerrel kezdtem. Első év után emeltek egy nagyot, idén már csak nettó 6 ezret, így most 182. Egy senior talán keres 250 nettót.

A diákokat alázzák legjobban. Van egy csomó egyetemista a cégnél, és 5-600 forintos órabért kapnak a közvetítő cégtől.

Amúgy asszisztensi pozíciók között is ég és föld lehet a különbség. Van aki csak adatot rögzít napi 8 órában, de nekem pl sokkal nehezebb dolgom van. Idegen nyelven kell dolgoznom, rengeteg probléma megoldás, és már számos alkalommal kellett külföldi vezetökkel tárgyalnom a problémás folyamatokról.

2016. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!