Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki volt már közületek?

Valaki volt már közületek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A holnapi napra behívtak egy próbanapra a Springfieldbe raktárosi munkakörbe. Az a kérdésem hogy milyen munkára számíthatok, és csak a raktárban kell csak lennem? Ott mi a feladat? Egyébként megbízhatóak? Mert nem is voltam interjún se meg semmi, és már rögtön behívtak egy próbanapra. Rem nem az van hogy mindenkit behívogatnak és így spórolnak azzal hogy a nap végén azt mondják h mégse... Mert akkor nincs értelme.


2016. júl. 3. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a próbanapot ingyen adod neki, és valószínűleg sose keresnek többet...

El se mennék ilyenre, de Te tudod.

Ha elkérik az adataidat, számlaszámodat, megegyeztek bérről, akkor talán van esély, hogy kifizetnek. De kevés... A próbanap egy vicc!

2016. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát elég fura igen, épp eszű ember el se megy szerintem. Úgyhogy inkább nézek mást minthogy akkor ingyen dolgozzak és az időmet raboljam, mert tuti be sem jelentenek...
2016. júl. 3. 10:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Főleg hogy próbaidőről lehet hallani, de ez a próbanap nekem is új. Köszi a tippet!
2016. júl. 3. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a próbanap sem új, de az eget jelent azzal, hogy nem fizetnek ki és nem is keresnek többet. :S
2016. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam úgynevezett „próbanapon”, alkalmi munkavállalónak jelentettek be arra a napra és a nap végén kifizettek.
2016. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát még ha fizetnek a nap végén oké, de abba a mókuskerékbe meg nem akarok kerülni hogy most jó megyek ilyen úgynevezett "próbanapokra" mert a munkaadónak így éri meg. Hát köszi de nem. De egyre többen csinálják így azt veszem észre, meg tapasztaltam már. Lehet hogy jobban járok ha valamilyen vállalkozásba kezdek a közeljövőben, még ha mínuszba leszek meg a pár éveben, de akkor is biztos hogy jobban járnék mint egy holmi alkalmazott mert ez így full gáz.
2016. júl. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!