Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék kiköltözni külföldre...

Szeretnék kiköltözni külföldre (Nyugat- Európa). Kint el tudnék helyezkedni fordítóként, van erre kereslet?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát Te aztán nem apróztad el a leírást :D

Hogyan válaszoljunk, ha még azt sem írtad le: milyen nyelvet beszélsz, van-e már felsőfokú végzettséged vagy még 5-8-10 év, mire megszerzed? (egyébként a fordító az írásbeli, a szóbeli az a tolmács)

Szóval mégis milyen nyelvről milyen nyelvre fordítanál?

2016. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még fiatal vagyok, csak jövőre kezdem az egyetemet. Anglisztika szakra fogok járni. Angolul és németül már viszonylag jól tudok, de majd még tökéletesre fejlesztem a nyelvtudásomat, emellett mindenképp szeretnék még más nyelveket is megtanulni. Eddig a svédre, hollandra, spanyolra gondoltam, mert ezek a legszimpatikusabbak számomra. Egyébként jó a nyelvérzékem, gyorsan és szívesen tanulok nyelveket, csak nem tudom, hogy külföldön mennyire keresettek a fordítók.
2016. júl. 4. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"csak jövőre kezdem az egyetemet."


Na, akkor annak az elvégzéséig még van 6 év.

Ráadásul még mindig nem írtad le azt sem, hogy melyik országban és azt sem, hogy pontosan melyik nyelvvel szeretnél foglalkozni?

Csak hogy érzékeltessem: ha én most leírom azt, hogy Németországban pl most keresett az arab tolmács, akkor szerinted ez 6 év múlva is igaz lesz? vagy igen vagy nem.


Nem "támadok" meg kötözködök, meg szívesen segítek, akinek tudok - de így nem lehet - csak az időmet lopom(lopod, bocs)

Megyek dolgozni :D

2016. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"anglisztika szakra"


Akkor max. a McDonalds-ban fogod forditani a hamburgert otthon is meg itt is.

Itt sem kapkodnak a bolcseszek utan.Inkabb tanulj egy rendes szakmat, mert lassan mindenbol hiany van.

Szakacs, pek, komuves, villanyszerelo.

2016. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!