Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki már volt gyümölcsszedésen?

Aki már volt gyümölcsszedésen?

Figyelt kérdés
Mennyire kemény munka? 8 órába megyek de kíváncsi vagyok a véleményekre. Mibe érdemes menni?
2016. júl. 5. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedtél már életedben gyümölcsöt? A kérdés alapján gondolom nem... Kényelmes, levegőző pamut ruha, amiben lehet fára mászni, normális cipő, fejfedő és víz.
2016. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem voltam még gyümölcsöt szedni, de biztosan megmondom neked, hogy ez is ugyan olyan rohadtul kemény munka, mint az összes mezőgazdasági.


Kényelmes ruhába menj, nem tudom mennyire leszel árnyékban (bár itt azért valószínűleg eléggé), de ajánlatos lehet egy sapkát vinni, hogy ne kapj napszúrást, esetleg vész esetére vihetsz naptejet is, bár holnap nem lesz olyan jó idő.

2016. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na hogy ment a gyümölcsszedés kérdező?
márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!