Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kreatív szellemű, jól kereső...

Kreatív szellemű, jól kereső munkát keresek! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon kreatív szellemű ember vagyok, és sajnos elég nagy a költekezési vágyam!😝😭 Olyan munkát keresek, amivel 1 hónapban 150-200ezret is kereshetek.


(Ilyenrkre gondoltam, mint kreatív szellemiségű dolgok:)

-divattervezés

-agyagozás

-cukrászat

-divat üzlet

......stb.

(De az állatokat is imádom:)

-kutyakiképző

-terápiás kutyakiképző.....

.....stb.



Kérlek segítsetek!!!



2016. júl. 10. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi a végzettséged?
2016. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Mihez értesz?

Miről van papírod?

Hány nyelven beszélsz, milyen szinten...stb.

2016. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
fess, csinálj szobrokat csavarokból és darabját add el 15e-ért.
2016. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
menj villamosmérnöknek
2016. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legböszmébb Feri ***** válasza:
60%
Szerintem is a villamosmérnök a neked való szakma. A műszertechnika és az ipari informatika kimondottan kreatív terület, és nagyon jól lehet velük keresni.
2016. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne ajánlgassatok már ilyen hülyeségeket neki, hogy villamosmérnök.. Hát ahhoz évekig kell tanulni komoly stúdiumokat, az meg nem egy kreatív dolog.


Ő nyilván valami olyanra gondol, hogy sorba állít divatos ruhákba öltöztetett autista kutyákat, majd a fejükön kreatív módon agyagból tortákat formáz.

Ja, és ezért még fizessenek is neki vagy 200 kilót havonta.


Szerintem ilyen irányvonalak mentén nyomassátok a brainstormingot :P

2016. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy a vágyadból kicsit visszavegyél és ne költekezz annyit? Gondolom nem a halál szélén vagy és azért költekezel...
2016. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Előre közölném, hogy nem egy pénzéhes ember vagyok, csak egy kreatív szellemű ember, akinek fontos a családja!

2016. júl. 11. 11:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék elmenni nyaralni (nem csak 5-6 évente!) és valószínűleg a szüleimnek nem fognak nyugdíjt adni, még úgy sem, hogy becsületes, kitartó, sokat dolgozó emberek! Szeretnék olyan munkát, amit majd tartósan szeretni fogok!
2016. júl. 11. 11:21
 10/13 A kérdező kommentje:
Mivel komolyan kértem tőletek segítséget, kérlek ti is az ehhez megfelelő választ adjátok! Előre is köszi❤
2016. júl. 11. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!