Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakma nélkül van itt valaki...

Szakma nélkül van itt valaki aki dolgozik? Gyárban stb. Ha igen mit? Miért nem fejeztétek be a sulit? Nemet kort irjatok! Priviben is irhattok! 20/L

Figyelt kérdés

#munka #iskola #szakmanelkul
2016. júl. 14. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem feheztem be a sulit, mert volt egy tervem hogy kiutazzak külföldre és ott dolgozzak minbérért és tanuljak tovább mert a magyar oktatási rendszer béna. Abbahagytam a sulit, utaztam volna ki amikor egy részletet az euwork kifelejtett (bár megkérdezhette volna), ami igényeimhez méltatlan így a maradás mellett döntöttem, most itt vagyok 8 általánossal magyarországon, kimehetnék külföldre de elég kevés tőkém van és közvetítővel elég lett volna de így már kétséges és félek belevágni, szóval jókérdés hogy mi lesz. Te, kérdező?
2016. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van 8 általánosod, és félsz kimenni?

Mégis mitől félsz, mi lehet rosszabb ennél?

Lemaradsz egy kukás, szemétszedő, betanított munkás, vagy más hasonló felelősségteljes pozícióról, amit ezzel a végzettséggel itthon be lehet tölteni...?

2016. júl. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy elfogy a tőkém és jöhetek haza. Közvetítőn keresztül meg lett volna egyből munka + olcsó szállás.
2016. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat en csaladi okok miatt nem tudtam befejezni a szakmunkast.. De manapsag gyarakban is a szakmunkas bizonyitvany 8.altalanosnak felel meg:/ igy gondolkodok az erettsegin hogy beiratkozok :)
2016. júl. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!