Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok a H&M-es diákmun...

Mit gondoltok a H&M-es diákmunkáról? Van itt olyan, akit ott dolgozik?

Figyelt kérdés
Én is ott dolgozom most és elég rossz tapasztalataim vannak. Kiváncsi vagyok, hogy más mit gondol erről a munkahelyről. Előre is köszi a válaszokat!
2016. júl. 18. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokáig kell bent lenni és folyton csesztetnek hogy még mi nincs kész
2016. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én idén nyáron dolgozom ott bolti kisegítőként. Van jó is meg rossz is benne. Kezdem a rosszal:

Mint a legtöbb diákmunkánál sokszor van hogy lenéznek, ahol én voltam üzlet az a baj vele hogy rengeteg diákot hívnak egy napra ,eltérő kezdéssel és nem egyszer fordult elő hogy 8-10 órás műszakra mentem és ebből 5-6-7 órákat dolgoztam csak le mert előbb hazaküldhetnek mondván hogy túl sok a diák, ami nem baj mert végig állni kell és 6órás műszak után is fáj a lábad de mikor a szövetkezetnél beosztanak és kiszámolod hogy mennyit dolgozol és te elvállalod hogy 10 órázol és utána hazaküldenek 10 diákkal együtt kicsit szemétség mert nyílván nem fizetik ki hogy te 10 óráztál volna csak ameddig ott voltál. 6 órás műszaknál nincs szünet, 8 órásnál van 30 perc, 10 órásnál 30 perc és + 25 perc szünet van.

A jó benne hogy nem nehéz munkát kell végezni ha a boltban vagy akkor ugye kivagy osztva egy részre azt rendezni, vagy raktárban vállfázol vagy ha van tapasztalatod kasszázol, csak annyi benne a fárasztó hogy állnod kell és járkálni egész nap.

Sajnos negatív tapasztalatból nekem is több van.

2016. júl. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Nálunk ilyen hazaküldés nincs, amennyit elvállalsz, annyit maradsz. Igazából már nem olyan szörnyű, mint amikor a kérdést kiírtam, csak arra voltam kiváncsi, hogy más helyeken hogy bánnak az emberrel, mert nálunk pl. mikor reggel 7-re mentem és betettek vállfázni a raktárba, szarrá aláztak ilyen kis senkiháziak akik ott élik ki magukat, mert az életben egy 0-k. folyamatosan rámszóltak, semmi sem volt jó nekik, ha már jól csináltam, akkor meg azért kötekedtek, mert nem bírták elviselni. De ha nem reggel 7-re megy az ember, akkor simán kibírható. Egyet értek, hogy lenézik a diákot, főleg ha új, nemrég kezdett ott dolgozni. sokan nem köszönnek az elején, levegőnek néznek, egyáltalán nem kedvesek, sőt néhányan már-már ellenségesnek is tűntek. Szerencsére már változott azért a helyzet, de az eleje nehéz. Mondjuk hallottam, hogy a Mammutban a legrosszabb a helyzet, ott szó szerint mintha a kutyájukkal beszélnének és szarrá aláznak, ezt egy diáklány mondta.
2016. júl. 28. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!