Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenhol csak ígérgetnek,...

Mindenhol csak ígérgetnek, mégis hogy találjak így munkát minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Különböző üzletekben szoktam próbálkozni eladói állással. Mindenhonnan azt a választ kapom, hogy majd hívnak, akkor is ha nem engem választottak. Már unalmas ez, mert még 1x se hívtak fel sehonnan, pedig már tavaly nyár óta járom az üzleteket. Már nagyon unom:( Sajnos más munkalehetőségem nincs, mert semmi képzettségem sincs, érettségi után állok. Remélhetőleg szeptembertől tudok végre sulizni..20/L
2010. ápr. 17. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ilyenkor lehetsz rámenősebb is. Nem hívnak, én érdeklődnék a helyedben, függetlenül attól, hogy mi az eredmény.
2010. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt is csináltam. Csak már azt is cikinek érzem, hogy minden nap bemegyek és érdeklődöm, hogy vettek-e már fel valakit vagy sem.. Akkor is csak azt mondják, amit legelőször: "majd értesítjük". Annyira unom már ezt. Reménytelennek érzem a helyzetemet :( pedig nagyon kéne pénz, mert szeptembertől sulizni akarok.. diákmunkát nem vállalhatok mert jelenleg nem tanulok, pedig diákmunkát azért sokkal könnyebb találni..:(
2010. ápr. 17. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

így van,ugyanabban a cipőben járunk..amúgy én nem dolgozhatok éjszakába,de a török étteremben a Jászai Mari téren próbálkozz,kisegítőt keresnek a konyhára,csak azért nem jó nekem,mert éjszakai munka..mész a nyugati felé,és a bal oldalán van egy kis török étterem..

Adrian-t kell keresni,mond hogy hallottad valakitől,hogy van munka..Másnap már behívnak megnézni téged..ha tudsz mosogatni,akkor jó vagy náluk!

2010. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!