Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy irodai asszisztens kb...

Egy irodai asszisztens kb mennyit keres? Érdemes elvégezni a tanfolyamot? Vagy keveset keres?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
HA! talál állást 120k nettó, nyelvismerettel 140k nettó.
2016. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg 140 ezret keresek, míg projektben dolgoztam asszisztensként 160 ezret kaptam. (Plusz a béren kívüli juttatások)
2016. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Lucucska, ma kiderül a ponthatár, amit tegnap annyira vártál...

Ne válaszoljatok neki, trollala.

2016. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 80at kaptam csak, pedig beszélek 2 nyelvet is de hivatalosan nem kellett használnom, nem kérték. Gyakorlatban persze ha beesett egy külföldi én beszéltem vele.

Nekem tök más végzettségem van, szóval direktben ilyen tanfolyamot végezni nem tudom mennyire érdemes, valahol jobban szeretik ha inkább a munkába vágó végzettséged van, nem pedig valami általános aktatolo okj.

2016. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!