Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik diákszövetkezetnél...

Pátkai bálint kérdése:

Melyik diákszövetkezetnél lehet 15. éves kortól munkát vállalni minimum 3500Ft/nap-ért Budapesten?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen munka de légyszíves azért írjátok le azt is hogy melyik kerületben és mit kéne csinálni!

2016. júl. 28. 21:56
 1/2 anonim válasza:

mindenhol haver téli és nyári szünetben.Én a fürge diák és a meló diák universitast ajánlom ők elég 15ös centrikusak

csak már nem így utolsó hónapban.

Figy, belépsz x szövetkezetbe,anyci apcival bezsaalsz a székhelyre papírt tologatni találsz egy munkát meginterjúztatnak , felvesznek ,elmész tüdőszűrőt csináltatni és egészségügyi alkalmasságit ha kell, bankszámlát csináltatsz lazába el is telik 2-3 hét.(ezek nagy ált. kötelezőek hogy legális legyen)

életbe nem vesznek fel sehova betanítatlan 15 éveseket egyetlen hétre. Nem tudom mikor van a szülinapod de ha alapból akarsz majd dolgozni év közben amint betöltöd akkor 2 héttel előtte csináltasd meg a felsoroltakat: diákszövi felvétel,bankszámla tüdőszűrő .ne menjen rá el ennyi feles idő (már alapból a tüdőszűrő lelet a vizsgálat után egy héttel kerül kiadásra)


Remélem ha jó hírt nem is hoztam, de segítettem valamicskét ^^


15/L

2016. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél! Köszönöm a válaszod!
2016. júl. 30. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!