Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri olyan távfelügyeleti...

Garry93 kérdése:

Megéri olyan távfelügyeleti cégnél dolgozni vagyonőrként mint pl. A multi alarm? Én személy szerint a Sion security-hez jelentkeznék, de érdekelnek a vélemények.

Figyelt kérdés

Ami külön érdekel:

Mennyire szoktak mutyizni az ilyen cégek? Pl.:

-munkaerőkölcsönzős témában benne vannak-e

-Milyen az átlagos fizetés



2016. júl. 30. 17:44
 1/2 anonim válasza:
Na dolgozol a sionnál? :D
2017. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


OFFOLOK!

Sok értelme nem lesz a válaszomnak, mert vagyonőrként, kivonulóként nem tudom a válaszaidra a kérdést.

Bár lehet azóta már ott dolgozol és tudod.

Annyit tudok, hogy 24 óráznak.

Én diszpécserként dolgoztam. Nem szeretek egy cégre sem rosszat írni, de most úgy érzem muszáj leírnom, hogy potompénzért 12 órázol , marha nagy a felelősség, óriási a fluktuáció. Szinte csak azok dolgoznak, akik a kezdetektől ott vannak, mert mindenki vagy felmond pár nap után, vagy próbaidő alatt kirúgják. Előtte van betanítás, ami nagyrészt abból áll hogy közel egy hónapig nekik dolgozol ingyen. Nem tartják be a törvényeket sem, legalábbis több munka törvénykönyvbe ütköző illegális megoldások vannak. Potompénzért robotolsz, és az interjún hajlamosak nem az igazat mondani a munkával kapcsolatban. Én és még sok más ember, aki ott dolgozott megveti a céget. Persze monopol helyzetben vannak, így "azt csinálnak,amit akarnak". Persze ettől függetlenül, valakinek bejöhet a meló.

Elnézést az OFFolásért, és a cégről való negatív kritkámért. De ez tapasztalat és nem csak az enyém.

2017. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!