Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy számitógép szerelő és...

Egy számitógép szerelő és karbantartó mennyit keres londonba?

Figyelt kérdés
Mivel oda szeretnék kiutazni és ezt a szakot végezném (éretségivel) kb mennyi fizetésre számithatok?Ha lehet kint élő emberek írjanak illetve aki tudja jelen fizetéseket.

2016. aug. 4. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Erősen változó. A nagy többsèg vàllalkozókènt csinàlja, nem alkalmazottkènt, ìgy annyit keres amennyi munkàja van. Ha meg elmèsz egy nagyobb cèghez, ott bruttò 10-12 font/óra.
2016. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos nem egészen írja jól az első.

Kezdetben annyit, hogy az érettségid itt kint Angliában semmit nem ér.

Ahhoz, hogy számítógép szerelő/ illetve karbantartóként dolgozhass, kelleni fog a különbözeti vizsga az adott szakmákhoz. Ugyanis itt teljesen mások a szabályok mint otthon. Kelleni fog szakmai gyakorlat.

A korod is számít, mert hiába keres egy karbantartó 11 fontot óránként ha te nem vagy még 21 éves akkor te ezt az összeget nem fogod megkapni.

2016. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen valóban az erettségi nem ér semmit. Viszont milyen különbözeti vizsgàkròl beszèlsz? Semmi ilyesmi nem kell, tudom, saját cègem van, magam is IT Supportoskènt kezdtem, mindenféle papìr nélkül. Itt nincsenek ráizgulva annyira a papírokra mint otthon. (Persze itt is van kivètel). Ha az embernek van némi IT-s tapasztalata, beszèli az angolt, nagy gondja nem lehet, akár vállalkozàsban csinálja, akàr alkalmazottkènt.
2016. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 13:02


Karbantartóként nem kell különbözeti vizsga, de a számítógép szerelőként kell. 13 éve élek kint, munkaközvetítőként dolgozom, és a cégek ha keresnek ilyen dolgozókat mindig vannak elvárásaik. Az egyik pl: a jó angol kommunikáció. A másik a szakmai gyakorlat, és a különbözeti vizsga. Ami nagyjából abból áll, hogy elvégez egy pár hetes tanfolyamot..

2016. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Világéletemben szerelökènt, supportoskènt dolgztam, soha senki nem kèrt tölem semmilyen különbözeti vizsgát. Targoncasoknál, villanyszerelöktöl kernek azt tudom.
2016. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyakorlatban számit a nyári gyakorlat, ami úgye kötelező 140 óra vagy csak munka számit?Viszont köszönöm az információt.
2016. aug. 5. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!