Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionos jogosítványt érdemes...

Kamionos jogosítványt érdemes megcsinálni munkaügyi hivatalon keresztül?

Figyelt kérdés
A B kategória egy nagy lehúzás, ilyen jogsim már van. Nagyon kevesen mennek át elsőre, valós összeg jóval több, mint amit hirdetnek. A kamionos jogsi is ilyen? C+E+GKI, ad mindent.
2016. aug. 4. 13:17
 1/1 anonim válasza:

Érdemes! Én úgy csináltam. 6 hónap alatt végeztünk indulástól számítva.


PÁV vizsgát saját költségen kell megcsinálni mert az belépési feltétel. A jelentkezéstől az indulásig is kb 3 hónap eltelt. Tehát összesen 9 hónapba tellet.


Ha van rá kb 6-7 kilód saját pénzből gyorsabb. Nekem nem volt :)


Az eslő pótvizsgát köteles vagy saját pénzből kifizetni és megpróbálni, ha nem sikerül és nem akarod folytatni ki lehet szállni mindenféle következmény nélkül.


Összesen vizsgák száma: 6 (C kat.) + 5 (E kat.) + 7 (GKI)


Én egyszer buktam, E kat forgalmiból (nem adtam elsőbséget zebránál ) Ez 11 000 Ft-ba került.


Ezzel az egy bukással elég jó voltam. Ennyit mindenki bukott, de volt olyan srác is aki 12x bukott mire végzett.


Én azt mondom mindenképp érdemes megcsinálni, hiszen ezzel az átlagtól jóval jobban lehet keresni és mindíg van munka vele.


Persze mérlegelni kell mert ez a szakma nem fenékig tejfel. Sokan mindják "cigány" élet. De valamit valamiért!

2016. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!