Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol kapok még ilyenkor állást...

Hol kapok még ilyenkor állást Siófokon?

Figyelt kérdés
Tudom, augusztus van már, de szükségem lenne állásra. Szerintetek hol kapok még ilyenkor felszolgáló, pultos állást, augusztus végéig Balaton déli partján (lehetőleg Siófokon, vagy nagyon közel hozzá)? Valaki tud ilyen helyet, ahol alkalmaznának még augusztus végéig? Hová érdemes jelentkezni?

2016. aug. 6. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb és legcélravezetőbb, ha lemész a strandokra/éttermekbe/stb, és ott krédezősködsz. Rengeteg balatoni állás nincs a neten meghirdetve, csak ott helyben.
2016. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsombi09 válasza:
Jacht Hotel Siófok , ott állandóan keresnek embereket. Szerintem nagyon korrektek, jó a társaság, a fizu is jó , 8 órás munkaidő, kaja szállás biztosítva ;) Szerintem érdemes beprobalkoznod jövő nyáron:D király az a hely
2016. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!