Ferikemassa95 kérdése:

Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Jelenleg van munkahelyem itt helyben, egy gyárban dolgozom, nem túl nehèz munka, viszont a fizetès körülbelül 85 ezer forint körül van.

Beadtam az önèletrajzom egy gumigyárba, ès felvettek. A fizetèsem kb. nettó 140 ezer lenne. A munka viszont elèg nehèz, gumiabroncsokat kellene pakolni kamionra. A bejárás szintèn elèg megterhelő ès időigènyes lenne, hajnal 3 kor kellene kelnem hogy beèrjek 6-ra , aztán dèlutánra már 11:50 kor el kellene indulnom ès csak èjfèlre èrnèk haza, èjszakára már 20:00 kor indulnom kellene, ès csak reggel 9 re èrnèk haza. Szóval nem tudom megèri e ezt a pènzt. Ti hogy döntenètek a helyemben?



2016. aug. 8. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám!Inkább nézz másodállás után ott helyben.
2016. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ènis a nemre hajlok egyre inkább.
2016. aug. 8. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

miért nem keresel szállást a gumigyár közelében?


ha mondjuk összeállsz egy haveroddal, akkor ketten ki is vehettek el albérletet.


mondjuk az albérlet megvan 60ezerből (vidéken már jó albérlet van ennyiből), az fejenként 30000 Ft.


még így is több marad neked havi 25000-el.


De ha 50ezerért találsz albérletet, akkor már havi 30000-el több marad a zsebedben.


Én belevégnék így, mert szerintem havi 25-30 ezerrel többért már megéri.

2016. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
maradnék a helyi munkánál és keresgélnék tovább. 25-30e plusz nekem nem ér meg ennyi szenvedést meg utazást
2016. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"maradnék a helyi munkánál és keresgélnék tovább. 25-30e plusz nekem nem ér meg ennyi szenvedést meg utazást"


A kérdező esetében 55 ezer forintról van szó.

2016. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
H az anyagi oldalt nézem mindenképp, de az utazás és a kihasználatlan idő miatt semmiképp nem váltanék. Keresnék másik munkát helyben vagy olyat amit a meglévő mellett lehet végezni, esetleg tanulnék levelezőn, vagy egy nyelvet is akár.
2016. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!