Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem adnak munkavédelmi...

Ha nem adnak munkavédelmi cipőt/kesztyűt munkaeszközt a spárban kihez fordulhatok? Milyen szakszervezet kit keressek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A jó istenhez ! Tescoban én sem kaptam, telibe sz.rta a munkaügy, meg mindenki, pedig a munkakör megkívánta, húztam, vontam a több 100 kilós raklapokat, stb .. Ott is hagytam őket a f.ba .
2016. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megértelek én se fogok túl sokáig maradni egy nagy köcsögök a főnökök is
2016. aug. 11. 21:40
 3/4 anonim válasza:
Én a Sparban dolgozom, igaz kasszás vagyok, de nekünk kell tölteni a boltot, behúzni a rollikocsikat stb. De nekunk se adnak cipőt. Pedig az intersparban mindenki az van ahogy láttam. Nekem csak az ezzel a gondom, hogy az egy év alatt mióta itt dolgozom, az 5. cipőm megy szét. És ezt ügye nekem kell finanszírozni. Leszarják. A spar tleg egy sz.r...es nem csak ezért :)
2016. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A boltvezető adhat le rendelést munkaruhára - ha lusta megcsinálni, fordulj a területidhez, vagy helyeztesd át magad másik üzletbe. Ha pesti vagy, akkor sima ügy.
2016. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!