Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belváros irodaház recepcióst...

Belváros irodaház recepcióst keres –mennyi lehet a nettó? Nincs jelölve a hirdetésben!

Figyelt kérdés

Hirdetés: belvárosi elegáns irodaház recepciós – ügyfélszolgálatost keres, elvárás gyakorlatilag nulla (jó megjelenés office ismeret angol nyelv előny-szóval zéró szaktudás) és fizuról a hirdetésben egy szó sincs. Még a szokásos maszlag se, hogy versenyképes fizu.


Akkor mennyi lehet? Jól sejtem hogy nettó 100 alatt? És itt nem az érdekel mennyivel jelentenek meg(nyilván minimálbérrel) hanem a tényleges bér, de az se lehet sokkal több a minimálnál, jól sejtem?


2016. aug. 13. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jól sejted. Nem bántásból senki ellen, de egy ilyen munkára beültetnek valami korrektül kinéző, általában buta kiscsajt. 0 tudásért kb. annyi bér is jár.
2016. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ja. Mindent elmond hogy akkora a forgás ezeken a helyeken hogy folyamatosan embert keresnek mert garantált hogy a ma felvett ember 1-2 hónap és nincs ott.

Nyilván oka van.

2016. aug. 13. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom mindenhol más, de a legtöbb helyen szerintem nem minimálbér. Sokan évekig csinálják, a mi cégünknél is vannak olyanok.

Nekem egy egy haverom dolgozott egy pesti irodaházban portásként kb 3 évig, és asszem nettó 150-et kapott. 24/48-ban kellett dolgoznia, ami főleg tévézésből és netezésből állt.

2016. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!