Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha befizetem egy kocsira a...

Ha befizetem egy kocsira a foglalót, pl 200. 000 ft-ot. Akkor ha majd később megyek a kocsiért, ennyivel kevesebbet kell már fizetnem érte?

Figyelt kérdés
NAGYON FONTOS LENNE!Előre is köszi!

2016. aug. 14. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Ha mégsem veszed meg az autót,a foglalo nem jár vissza.
2016. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen ennyivel kevesebbet kell perkálnod
2016. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ha kifizeted a hátralévő pénzt, annyival kevesebbet kell fizetned.


Ha viszont a te hibádból nem jön létre az üzlet, akkor elveszted a foglalót.

2016. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen
2016. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok! :) Köszönöm!

Először vásárolok így autót,szóval nem voltam ezzel a részével tisztában teljesen...mindezidáig.Köszönöm még egyszer!!!

2016. aug. 14. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A foglaló mindig az ár részét képezi.

Ha a vevő hibájából hiúsul meg az üzlet, akkor az eladó a foglalót megtarthatja, ha az eladó hibájából, akkor a dupláját köteles visszafizetni a vevőnek.

2016. aug. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Mint ahogy leirták. De erről papirnak kell lenni. Azt furcsának találom hogy oda adsz 2 rugót és nem tudod hogy mire.
2016. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő... Te nyilván fogalom zavarban szenvedsz. Nem fizettem ki még semmire semmit,így nem igazán értem ezt az értetlenséged. Egyszerűen megkérdeztem,hogy ez plusz költség az áron felül, vagy benne van az árban is. (azt eddig is tudtam, hogy ha elállok az üzlettől, annak milyen következményei vannak, ez az, amiben ez különbözik az előlegtől)

De nagyon örülök, hogy ezen az egyszerű kérdésen kívül Te mindent értesz és tudsz a világról :)

2016. aug. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!