Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy hívják azt a munkakört,...

Hogy hívják azt a munkakört, amikor ruha üzletekben fiatal lányok ruhát hajtogatnak?

Figyelt kérdés
Ruha hajtogató, de van valami rendes megnevezése? Azok a lányok ott végülis kiszolgálók, vagy mik?
2010. ápr. 19. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
eladó
2010. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eladó-pénztáros.
2010. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
eladó:) az akarsz lenni? ajánlom h ne:D kész szenvedés a tanulói élet:)
2010. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, gondolkozom rajta.

Most júniusban fogok végezni a suliban, 2 évig tanultam érettségi után, és kereskedelmi menedzser leszek. Igen ám, de egy csomó mindent tanítottak a suliban, amit szerintem nem igazán tudok majd hasznosítani. Mindenből tanultunk egy kicsit: egy kis könyvelés, kis készletezés, fuvarszervezést és még sorolhatnám. Szerintem a szakmámban nem fogok tudni elhelyezkedni, és konkrétan azt sem tudom, hogy mit kellene keresk. menedzserként csinálnom. Ezért gondoltam, hogy kezdő munkaként lehet nem lenne rossz.

Az irodai munka még nem menne nekem...

2010. ápr. 19. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Húha:D Csak majd ne legyél ideges, mikor épp hogy sikerült rendbetenned az asztalt, odajön valaki és széttúrja az egészet, Te meg 8 óra helyett 9-kor indulhatsz csak öltözni:D 11 óra hajtogatás elég monoton és idegtépő:)
2010. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!