Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg milyen börtönőrnek...

Jelenleg milyen börtönőrnek lenni? Természetesen börtönőrök véleményére vagyok kíváncsi. Olvastam, hogy rengeteg börtönőrt keresnek. És úgy érzem h el tudnám képzelni magam benne.

Figyelt kérdés
Természetesen nem annyi véleményt várok, hogy jó vagy rossz. Hanem azért bővebben. Nem szeretnék rosszul dönteni az életben.Egyébként 20/F ha ez számít valamit 182 cm magas, 82 kiló sportos testalkat.

2016. aug. 16. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legstresszesebb munka. Általában gyomorfekéllyel mész nyugdíjba (leszázalékolással természetesen).


Előfordulhat, hogy megtámadnak, megvágnak, leköpnek, de az állandó idegeskedés az mindig jelen van.

2016. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvágnak? Hát elvileg nem lehet náluk semmilyen szúró eszköz nem?
2016. aug. 17. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem vagy képben az alap dolgokkal, akkor nem ajánlom neked ezt a szakmát.


Nem szabad gyors hajtani. -> Mégis hányan száguldoznak az utakon.

A boltban is lopnak, pedig nem lehetne.

Fegyvertartás fegyvertartási nélkül.

2016. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%
Egyik ismerősöm börtönőr és úgy dolgoznak , hogy 24 órát vegig dolgozza 48 órát pihen. Nyilván kellett hozzá egy kis idő mire megszokta. Erős fizikum kell hozzá.
2016. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a 24/48 igazából nem is hangzik rosszul. Viszont ez alatt a 24 óra alatt mi a feladat? Járkálni kell körbe körbe? Vagy lehet valami elfoglaltság?
2016. aug. 18. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Felügyeled a rabokat, járőrözöl, és a 24 óra alatt van kötelező pihenő is.
2016. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%

No én még 24/48-as beosztással nem találkoztam (de persze nem kizárt, hogy van ilyen), inkább 12/24, 12/48-ra készülj. Tehát 12 óra nappal, 24 pihi, utána 12 éjszaka és 48 pihi.

És stresszes munka, ez valóban így van. Van aki jól bírja és szereti is csinálni, s vannak sokan, akik egy éven belül leszerelnek.

Beosztástól függ, hogy pontosan mi lesz a feladatod, de jellemzően a fogvatartottak mindennapjainak irányítása, ellenőrzése: ételosztás, ide-oda kísérés, előállítás, rend és fegyelem megkövetelése stb. Mindezt úgy, hogy úgy érzed nekik csak jogaik vannak, neked pedig csak kötelességed.

Szóval nem könnyű, de ha érdekel tegyél egy próbát!

2016. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
82%
A 7-es szinte teljesen élethűen leírta. A szolgálat lehet hivatali vagy váltásos munkarendben. A váltásos alapesetben 12 nappal, 24 pihenő, 12 éjszaka, 48 pihenő, de ritka, hogy meg van a 48 óra pihenő. A feladat pedig tényleg beosztás függő, de az új oktatási modul alapján első körben, csa objektumőrzést és előállítási feladatokat fogsz ellátni. A következő vizsga után fogod a napi tevékenységüket irányítani. Én 18 éve szolgálok és nincs gyomorfekélyem-:)
2016. szept. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!