Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az átlagos fizetés...

Mennyi az átlagos fizetés hangtechnikusként külföldön?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezekre az országpkra gondolok: Anglia, Németország, Magyarország, USA, Olaszország.

Hangtechnikus/stúdiós szeretnék lenni és külföldön elhelyezkedni (mert itthon elég gyatra a fizetés) és nyaranta hazajönnék "elkölteni a pénzt". Az lenne a kérdés, hogy mennyi az átlagos fizetés ebben a szakmában az említett országokban? 16/F



2016. aug. 18. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez is Te vagy, ugye?

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Itt már válaszoltam: van már gyakorlatod, képesítésed?

Ha nem vagy járatos a zenei életben, akkor hogyan akarsz "betörni" egy külföldi országban? Miért Téged vegyenek fel?

Milyen szinte beszéled az angolt?

A hangtechnikusok általában zenekaroknak dolgoznak és nem havi fix fizetésért.

De ha fix fizetésre vágysz: pl egy angol színház miért pont Téged vegyen fel, mi az amivel többet, jobbat tudsz egy angolnál? (meg lehet, nem is oda vágysz)

2016. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyakorlatom van, mindig én hangosítok az iskolai rendezvényeken de hívtak már más rendezvényekre is.
2016. aug. 18. 15:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Zenélni is zenélek. Zongoráztam, jelenleg számítógépen zenélek.
2016. aug. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!