Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van még egy, a...

Szerintetek van még egy, a fiatal diplomások elhelyezkedése szempontjából ennyire pocsék város a 100 ezernél népesebb magyarországi városok között, mint amilyen a jelenlegi Pécs?

Figyelt kérdés
Itt, ha nem a csókosa valamelyik helyi banki / biztosítói / nagyon kis számú nagyvállalati (közép)vezetőnek (no meg a fideszes városvezetésnek), akkor egyszerűen SEMMILYEN jól fizető, perspektivikus állást nem talál egy fiatal diplomás.

2016. aug. 20. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Szolnok
2016. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy? Szolnok mióta népesebb 100 ezernél? [link]

És Szolnokon a magyar átlagnál jobbak az elhelyezkedési és kereseti lehetőségek, Szolnok ipari parkja tele van cégekkel, nem úgy mint a pécsi.

2016. aug. 20. 16:40
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Jelenleg mindenhol alul vannak fizetve a diplomások, a mérnökök is.
2016. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Bocsássál meg, Szolnokon születtem nem kell nekem linkelgetned a wikipediat, tudom hogy a lakosság 80 ezer körül van, ne haragudj, hogy gondoltam megközelìtőleg Szolnok is nagy város. De amùgy elárulom a szolnoki ipari parkot alig lehet megközelìteni, ès közel nics annyira sok cèg, mèg Jászberènyben is több munka van, ami kisebb város jòval. Mondjuk ilyen stìlussal meg sem lepődnèk ha munkanèlküli lennèl. Egy arrogáns, kioktatò ember nem sok helyre kell. Nekem hála ègnek van a fővárosban munkám, laza munka, sok pènzèrt ;) De nem is vagyok egy bunkò f**z aki arra hivatkozik, hogy csak ismertsèg által lehet bekerülni akárhova is...Könnyű ezzel takaròzni. Nekem vidèken is volt munkám, de legyen igazad, azèrt biztos mert Szolnok az ipar fellegvára. Haha..
2016. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném a kérdésemet, hogy: fiatal diplomás, aki nem tanár és nem orvos akar lenni.
2016. aug. 20. 17:01
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Azta, valakivel 1 rugóra jár az agyunk. Én írtam ki, hogy Szolnokon miért olyan pocsékok a keresetek, illetve nem lehet kontrollerként elhelyezkedni, pedig nem is láttam ezt a kérdést s én is 77 %-os vagyok 😄
2016. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Pécs, Kaposvár, Zalaegerszeg-egykutya. :-(


Ha akarsz állást és jól akarsz keresni, akkor Bp, vagy Sopron, vagy külföld.

2016. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sopront nem kellett volna írnod. :) Hacsak nem arra gondoltál, hogy onnan ingázni naponta Ausztriába.
2016. aug. 20. 17:40
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Arra gondoltam! Minden ismerősöm onnan vagy Szhelyről járnak át. :-)
2016. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Nyíregyháza egész biztosan rosszabb ,de oké.
2016. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!