Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a különbség közgazdász és...

Mi a különbség közgazdász és közgazdász között?

Figyelt kérdés
Kiből lesz sikeres vezérigazgató és kiből aktatologató?
2016. aug. 24. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Akiből sikeres vezérigazgató lesz, abból lesz sikeres vezérigazgató.

Akiből aktatologató lesz, abból meg aktatologató lesz.


Aki ilyet kérdez, abból mindig aktatologató lesz.

2016. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

ez nem a közgazdász végzettségen múlik.


Mostani cégnél ahol dolgozom, a vezérigazgatónak meg a tulajdonosnak is csak a 8 általánosa van meg.

2016. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Mi a különbség nő és nő között?

Neked mindegy, mit tud, csak az igazolványában a nemnél az szerepeljen, hogy nő?


Aki ambíciózus, határozott, tudja a szakmáját, esetleg megfelelő összeköttetései vannak, abból sikeres ember lesz.

Aki muja, nem tudja eladni magát, a szakmájához sem ért, csak apuci pénzén elvégzett egy fősulit, abból a diploma ellenére is lehet közmunkás.

Nem is értem, miért kérdés ez.

Bármilyen szakmára, tárgyra, zöldségre ki lehet írni ugyanezt. Pl. mi a különbség paradicsom és paradicsom között? Nagyon is sok.

2016. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én arra a nagyon is sokra voltam kíváncsi
2016. aug. 24. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

a paradicsomnál? :)

Mert a közgazdászhoz már írtam tulajdonságokat.

De ez minden szakmára igaz.

2016. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Mindenki aktatologatóként kezdi.
2016. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
A 3-dik hülyeséget ír. Abból lesz vezető, aki felfelé nyal, lefelé tapos. És ebbe a legjobb.
2016. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te írsz hülyeséget.

A te problémád, hogy ilyen helyen dolgozol, és nem vagy képes a tudásoddal előre lépni.

Én multinál dolgozom, itt nem ez a módszer megy, hogy nyalni meg taposni kell, nálunk a legjobb, legszorgalmasabb szakemberekből lettek a vezetők.

2016. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-assal értek egyet. Megfelelő környezet (multi) kell hozzá és kitartó, kemény munka. Nem az az átlag, aki 8 általánossal igazgató, ha igaz egyáltalán. Szóval lentről kezded, de élsz a lehetőségekkel, ambiciózus vagy és keménye dolgozol hogy előre léphess.
2016. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!