Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol, melyik cégnél, cégeknél...

Lisza81 kérdése:

Hol, melyik cégnél, cégeknél lehet Budapesten és környékén raktárban, raktárosként illetve targoncásként és komissiósként keresni? Mik a tapasztalatok? És Budaörsön hallottam a Tetra Pak-ot, mint jól fizető munkahelyet.

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
80-150 nettó a fizetés. Állásokat a különböző állásportálokon tudsz keresni, ahol beszűkíted BP és környékére.
2016. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vácon keresnek raktárost, cnc-gépkezelőt, stb. De a pénz nem sok. Egy nagy német cég.
2016. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én most legutóbb Nyergesújfalun olvastam, igen jónak tűnő fizetést, csak oda kijutni és vissza minden nap, az ezért problémás.

Nézem a hirdetéseket, de szinte alig van feltüntetve fizetés. Külföldön meg mindenhol fel van tüntetve, a cégek nem árulnak zsákbamacskát.

Itthon el kell mindenképpen menni interjúra, hogy okosabb legyen az ember, és vagy szépet mondanak, vagy nem.

Szerintetek pofátlanság kérni tapasztalt raktárosként, targoncásként 160 nettót Budapesten, alapfizetésként?

2016. aug. 26. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!