Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb diákmunka...

Melyik a legjobb diákmunka közvetítő Budapesten?

Figyelt kérdés
18 éves középiskolás lány vagyok és szeretnék hétvégenként dolgozni. Melyik munkaközvetítő irodát ajánlanátok? Ha ti is vállaltatok hasonló időpontban munkát mi volt az? És lehet ezzel valamennyire keresni vagy nincs sok értelme heti 8-10 napot dolgozni?

2016. aug. 29. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a MŰISZ-nél voltam úgy 3 éve, az elég jó volt. Valahányszor bementem, mindig volt munka arra a napra amikor ráértem (illetve egyszer nem, de akkor amint eljöttem tőlük, fél órán belül hívtak vissza, hogy mégis lenne egy). Heti 8-10 napot mondjuk egyiknél sem lehet dolgozni, a maximum a heti 7 nap, de ez a nemdiák munkáknál is így van.
2016. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Bocsi, rosszul írtam. *havi 8-10 napot

2016. aug. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!